Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 10. krog 04.11.2017
TEKMA: Šmartno - Arne Tabor 69 0 : 13 (0 : 5)
Datum: 12.11.17 - 11.30
Ljubljana - Športni park Šmartno, Ljubljana Gledalcev: 46
Glavni sodnik: Matoša Martin
1. pomočnik: Sojer Rok
2. pomočnik: Selan Žiga
Delegat:
POSTAVI
Šmartno
Priimek in ime
1
Melinc Luka (V)
3
Nalić Erik
4
Perišić Luka (K)
5
Jejčič Luka
7
Zulfiqar Ali
8
Hadžić Anis
9
Železen Jakob
10
Rašić Gabrijel
11
Stojc Klančnik Matic
18
Gnjezda Romšak Gregor
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Deronja Jure (V)
4
Poljšak Gašper
5
Kovič Žan
6
Pibernik Matevž (K)
7
Nebec Anže
8
Komac Črt
9
Ćordić Sinan
11
Protega Timotej
15
Drekalovič Mencinger Tim
20
Malovrh Jan
21
Fišer Domen
Rezervni igralci
Priimek in ime
Trener
Đekič Predrag
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Bochl Tijan
3
Fon Gašper
14
Kranjc Jaka
17
Vidović Kristian
19
Lalić Dušan
Trener
Marković Dalibor
STRELCI
Šmartno
Arne Tabor 69
0 : 1     20 - Malovrh Jan (23')
0 : 2     20 - Malovrh Jan (25')
0 : 3     9 - Ćordić Sinan (30')
0 : 4     9 - Ćordić Sinan (38')
0 : 5     8 - Komac Črt (42')
0 : 6     9 - Ćordić Sinan (51')
0 : 7     14 - Kranjc Jaka (55')
0 : 8     9 - Ćordić Sinan (56')
0 : 9     19 - Lalić Dušan (67')
0 : 10     19 - Lalić Dušan (71')
0 : 11     9 - Ćordić Sinan (79')
0 : 12     15 - Drekalovič Mencinger Tim (88')
0 : 13     19 - Lalić Dušan (90')
OPOMINJANI
Šmartno
4 - Perišić Luka (74')
Arne Tabor 69
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šmartno
Minuta
Igralec
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
19 - Lalić Dušan
46'
11 - Protega Timotej
46'
2 - Bochl Tijan
46'
5 - Kovič Žan
46'
14 - Kranjc Jaka
46'
20 - Malovrh Jan
46'
17 - Vidović Kristian
46'
7 - Nebec Anže

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4