Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 9. krog 21.10.2017
TEKMA: Laby`s Mengo 28 - Zagorje Trbovlje A 1 : 5 (0 : 4)
Datum: 22.10.17 - 15.00
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Tovornik Gal
1. pomočnik: Selan Žiga
2. pomočnik: Bernot Žan
Delegat:
POSTAVI
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Tome Jan
2000
8
Kmetič Anej (K)
1999
10
Dević Aleksandar
1999
11
Ljubešek Denis
1999
14
Smole Brin
2000
17
Juras Urban
2000
18
Ahmetaj Clirim
1999
19
Berro Žan
1999
22
Mehle Tadej (V)
1999
23
Gonza Tim
2000
30
Oprić Jovan
2001
Zagorje Trbovlje A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Holešek Jure (V)
1999
2
Arnšek Klemen (K)
1999
3
Navratil Juš
1999
4
Lipovšek Žan
1999
5
Ocepek Domen
1999
6
Vozel Tadej
2000
7
Benda Kristjan
1999
8
Krajnc Dominik
1999
9
Fašing Žiga
2000
10
Založnik Andraž
1999
11
Sajovic Maj
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
16
Roš Jaka
2000
Trener
Topić Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Kogovšek Maks
1999
14
Pušić Davor
2000
15
Šink Kos Luka
2000
Trener
Rižner Darino
STRELCI
Laby`s Mengo 28
1 : 5     23 - Gonza Tim (83')
Zagorje Trbovlje A
0 : 1     1 - Holešek Jure (4')
0 : 2     11 - Sajovic Maj (17')
0 : 3     7 - Benda Kristjan (25')
0 : 4     2 - Arnšek Klemen (28')
0 : 5     10 - Založnik Andraž (47')
OPOMINJANI
Laby`s Mengo 28
16 - Roš Jaka (88')
Zagorje Trbovlje A
6 - Vozel Tadej (42')
5 - Ocepek Domen (54')
7 - Benda Kristjan (78')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
46'
16 - Roš Jaka
46'
19 - Berro Žan
Zagorje Trbovlje A
Minuta
Igralec
46'
14 - Pušić Davor
46'
6 - Vozel Tadej
63'
15 - Šink Kos Luka
63'
9 - Fašing Žiga
63'
13 - Kogovšek Maks
63'
10 - Založnik Andraž

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Cockta Kresnice : Ihan 1 : 2
Kolpa : Termit Moravče 1 : 2
Bela krajina 2016 : Jevnica 0 : 0
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1
Šmartno : Dragomer 1 : 1
Vir : Kamnik 4 : 1
Trebnje - Tian : Litija 2 : 1
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode 6 : 0