Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 9. krog 21.10.2017
TEKMA: Dolomiti Dragomer - Svoboda Ljubljana A 2 : 5 (1 : 3)
Datum: 21.10.17 - 12.00
Dragomer - Igrišče Dragomer Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Zadravec Peter
1. pomočnik: Miličević Marijo
2. pomočnik: Kurež Anej
Delegat: Radić Dragan
POSTAVI
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Konstantinovič Žan (V)
07.03.01
3
Sedej Vid (K)
01.08.99
4
Caserman Rok
05.02.99
5
Černe Andraž
11.05.99
6
Pristov Val
27.10.99
7
Škoporc Mitja
13.05.99
8
Komat Domen
26.09.00
10
Rogič Nik
20.07.99
11
Čertanec Aljaž
30.04.99
14
Struna Nejc
22.10.00
15
Zajc Rok
20.01.99
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Žnidaršič Bor (V,K)
05.05.00
2
Huskić Damir
09.06.00
3
Keškič Jasmin
23.02.00
4
Bajtulai Edon
18.12.00
5
Nikolov Nik
22.05.00
6
Bačar Ažbe
02.06.99
7
Stanojević Dejan
21.06.99
8
Radić Igor
21.08.99
9
Nagode Nik
05.07.00
10
Muharemović Benjamin
14.09.00
11
Daliposki Emil
09.08.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Zupančič Maj
29.05.00
16
Zupančič Lev
19.03.99
17
Čuk Anže
24.11.00
Trener
Sklepić Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Trček Žiga
08.09.00
14
Janežič Jaka
06.11.00
15
Desić Jovan
18.02.00
16
Bergoč Mitja
03.02.99
Trener
Plešinac Stojan
STRELCI
Dolomiti Dragomer
1 : 1     11 - Čertanec Aljaž (22')
2 : 3     11 - Čertanec Aljaž (51')
Svoboda Ljubljana A
0 : 1     11 - Daliposki Emil (5')
1 : 2     7 - Stanojević Dejan (24')
1 : 3     11 - Daliposki Emil (25')
2 : 4     11 - Daliposki Emil (57')
2 : 5     11 - Daliposki Emil (78')
OPOMINJANI
Dolomiti Dragomer
6 - Pristov Val (55')
Svoboda Ljubljana A
10 - Muharemović Benjamin (37')
6 - Bačar Ažbe (45')
15 - Desić Jovan (82')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
66'
13 - Zupančič Maj
66'
10 - Rogič Nik
72'
17 - Čuk Anže
72'
7 - Škoporc Mitja
76'
16 - Zupančič Lev
76'
6 - Pristov Val
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
46'
15 - Desić Jovan
46'
9 - Nagode Nik
65'
13 - Trček Žiga
65'
6 - Bačar Ažbe
84'
14 - Janežič Jaka
84'
10 - Muharemović Benjamin

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2