Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 7. krog 07.10.2017
TEKMA: Arne Tabor 69 - Svoboda Ljubljana A 2 : 1 (1 : 0)
Datum: 08.10.17 - 16.00
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Nadarevič Jaka
1. pomočnik: Majhen Matija
2. pomočnik: Mikelj Janez
Delegat:
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Deronja Jure (V)
2
Čakš Uroš
4
Kovič Žan
5
Tratnik Klemen
6
Pibernik Matevž (K)
7
Šubic Žiga
8
Komac Črt
9
Protega Timotej
10
Sešek Miha
11
Ćordić Sinan
20
Malovrh Jan
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Žnidaršič Bor (V,K)
2
Huskić Damir
3
Mišeljić Aljoša
4
Bajtulai Edon
5
Nikolov Nik
6
Bačar Ažbe
7
Stanojević Dejan
8
Bergoč Mitja
10
Keškič Jasmin
11
Nagode Nik
18
Muharemović Benjamin
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Drekalovič Mencinger Tim
14
Kranjc Jaka
15
Nikič Gal Alexander
16
Vidović Kristian
17
Fišer Domen
18
Krelj Nik
19
Jušić Alan
Trener
Marković Dalibor
Rezervni igralci
Priimek in ime
9
Radić Igor
13
Daliposki Emil
15
Trček Žiga
16
Janežič Jaka
17
Desić Jovan
Trener
Plešinac Stojan
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     5 - Tratnik Klemen (27')
2 : 1     15 - Nikič Gal Alexander (85')
Svoboda Ljubljana A
1 : 1     8 - Bergoč Mitja (57')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
8 - Komac Črt (16')
4 - Kovič Žan (50')
Svoboda Ljubljana A
6 - Bačar Ažbe (12')
11 - Nagode Nik (33')
4 - Bajtulai Edon (64')
1 - Žnidaršič Bor (83')
10 - Keškič Jasmin (85')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
48'
18 - Krelj Nik
48'
9 - Protega Timotej
60'
14 - Kranjc Jaka
60'
8 - Komac Črt
70'
15 - Nikič Gal Alexander
70'
7 - Šubic Žiga
81'
3 - Drekalovič Mencinger Tim
81'
11 - Ćordić Sinan
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
46'
9 - Radić Igor
46'
18 - Muharemović Benjamin
46'
13 - Daliposki Emil
46'
7 - Stanojević Dejan
73'
15 - Trček Žiga
73'
3 - Mišeljić Aljoša
83'
16 - Janežič Jaka
83'
2 - Huskić Damir

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4