Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 6. krog 30.09.2017
TEKMA: Bela krajina 2016 - Dolomiti Dragomer 1 : 4 (1 : 0)
Datum: 01.10.17 - 15.30
Črnomelj - Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Zadravec Peter
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Čaleta Luka
Delegat:
POSTAVI
Bela krajina 2016
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Rožmarin Kristjan (V)
2001
2
Štangelj Kosec Kevin
2000
4
Čović Mirel
1999
5
Ilenič Blaž
2001
6
Bubnjić Marko
2001
7
Brozovič Vik (K)
2000
8
Brozovič Žan
2001
11
Rušida Edi
2000
14
Šterk Erik
2001
15
Golobič Aljoša
2001
16
Rozman Erik
2001
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Koprivec Kristjan
2000
3
Sedej Vid (K)
1999
4
Caserman Rok
1999
5
Struna Nejc
2000
6
Černe Andraž
1999
7
Pristov Val
1999
8
Rogič Nik
1999
9
Komat Domen
2000
10
Čertanec Aljaž
1999
12
Konstantinovič Žan (V)
2001
17
Zajc Rok
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Plut Kristjan
2001
13
Kralj Matjaž
2001
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Čuk Anže
2000
14
Praznik Kovačič Vito
2002
Trener
Fridl Filip Anton
STRELCI
Bela krajina 2016
1 : 0     8 - Brozovič Žan (16')11m
Dolomiti Dragomer
1 : 1     10 - Čertanec Aljaž (53')
1 : 2     10 - Čertanec Aljaž (61')
1 : 3     5 - Struna Nejc (69')
1 : 4     9 - Komat Domen (90')
OPOMINJANI
Bela krajina 2016
4 - Čović Mirel (40')
2 - Štangelj Kosec Kevin (60')
5 - Ilenič Blaž (68')
Dolomiti Dragomer
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
66'
13 - Kralj Matjaž
66'
6 - Bubnjić Marko
78'
9 - Plut Kristjan
78'
15 - Golobič Aljoša
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
78'
14 - Praznik Kovačič Vito
78'
10 - Čertanec Aljaž
78'
13 - Čuk Anže
78'
2 - Koprivec Kristjan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Cockta Kresnice : Ihan 1 : 2
Kolpa : Termit Moravče 1 : 2
Bela krajina 2016 : Jevnica 0 : 0
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1
Šmartno : Dragomer 1 : 1
Vir : Kamnik 4 : 1
Trebnje - Tian : Litija 2 : 1
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode 6 : 0