Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 6. krog 30.09.2017
TEKMA: Ljubljana Hermes - Kolpa 1 : 5 (0 : 3)
Datum: 30.09.17 - 13.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 25
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Korać Erol
2. pomočnik: Selan Žiga
Delegat: Stojanovič Zoran
POSTAVI
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
Rojen
2
Jereb Aljaž Anton
19.05.00
4
Domazet Milan (K)
20.05.99
5
Zidar Urh
22.08.99
6
Turšič Tim
23.06.99
8
Potočar Jan
31.07.99
10
Horvat Nik
05.10.99
11
Kinka Kristjan
14.10.99
12
Musić Anel (V)
25.11.00
14
Guštin Kris
16.01.00
19
Miklič Strizovič Miha
21.03.99
22
Saitoski Ernes
22.07.99
Kolpa
Priimek in ime
Rojen
1
Starašinič Samo (V)
27.11.01
2
Žugelj Jan
23.07.00
3
Pečavar Rok
04.03.99
4
Totter Žiga
29.05.00
5
Ljimani Đejhan
23.03.00
6
Foršček Erik
25.10.99
7
Josipović Dorian
16.06.99
8
Težak Domen (K)
11.01.99
9
Hudelja Jure
12.01.00
10
Bečaj Samo
30.09.00
11
Furjanić Nikola
03.12.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Demšar Aljaž (V)
25.02.02
7
Ismaili Ebrar
08.08.99
15
Trifunović Luka
22.10.99
16
Krajina Dennis
22.03.99
18
Meštrovac Adnan
02.04.02
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
Trener
Babić Josip
STRELCI
Ljubljana Hermes
1 : 5     15 - Trifunović Luka (84')
Kolpa
0 : 1     9 - Hudelja Jure (11')
0 : 2     9 - Hudelja Jure (12')
0 : 3     9 - Hudelja Jure (37')
0 : 4     9 - Hudelja Jure (50')
0 : 5     10 - Bečaj Samo (80')
OPOMINJANI
Ljubljana Hermes
4 - Domazet Milan (6')
19 - Miklič Strizovič Miha (35')
Kolpa
10 - Bečaj Samo (45')
4 - Totter Žiga (66')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
46'
18 - Meštrovac Adnan
46'
5 - Zidar Urh
46'
16 - Krajina Dennis
46'
4 - Domazet Milan
55'
15 - Trifunović Luka
55'
8 - Potočar Jan
62'
7 - Ismaili Ebrar
62'
19 - Miklič Strizovič Miha
78'
1 - Demšar Aljaž
78'
11 - Kinka Kristjan
Kolpa
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2