Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 5. krog 23.09.2017
TEKMA: Termit Moravče - Zagorje Trbovlje A 1 : 1 (0 : 0)
Datum: 24.09.17 - 12.00
Moravče - Igrišče Moravče Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Hočevar Miha
1. pomočnik: Strnad Peterca Luka
2. pomočnik: Tovornik Gal
Delegat: Kurež Miran
POSTAVI
Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Bibič David (V)
2001
4
Vidergar Primož
2000
5
Lipovec Anže
2000
6
Štojs Alex
2001
7
Klopčič Miha
1999
8
Kerč Tim
1999
10
Vrankar Rok (K)
1999
11
Peceli Tadej
1999
15
Urbanija Kristjan
1999
16
Mal Domen
2001
17
Burja Anton Martin
2000
Zagorje Trbovlje A
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Arnšek Klemen (K)
1999
3
Navratil Juš
1999
4
Lipovšek Žan
1999
5
Ocepek Domen
1999
6
Pušić Davor
2000
7
Benda Kristjan
1999
8
Krajnc Dominik
1999
9
Fašing Žiga
2000
10
Založnik Andraž
1999
11
Sajovic Maj
1999
12
Holešek Jure (V)
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Kokalj David
2002
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Kogovšek Maks
1999
14
Vozel Tadej
2000
15
Šmid Anže
2000
16
Petrovski Martin
1999
Trener
Rižner Darino
STRELCI
Termit Moravče
1 : 0     10 - Vrankar Rok (49')
Zagorje Trbovlje A
1 : 1     2 - Arnšek Klemen (75')
OPOMINJANI
Termit Moravče
4 - Vidergar Primož (25')
7 - Klopčič Miha (78')
Zagorje Trbovlje A
6 - Pušić Davor (23')
9 - Fašing Žiga (56')
11 - Sajovic Maj (78')
IZKLJUČENI
5 - Ocepek Domen (36')
6 - Pušić Davor (51')
MENJAVE
Termit Moravče
Minuta
Igralec
83'
13 - Kokalj David
83'
17 - Burja Anton Martin
Zagorje Trbovlje A
Minuta
Igralec
64'
15 - Šmid Anže
64'
9 - Fašing Žiga
68'
13 - Kogovšek Maks
68'
4 - Lipovšek Žan
73'
16 - Petrovski Martin
73'
7 - Benda Kristjan
83'
14 - Vozel Tadej
83'
8 - Krajnc Dominik

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Cockta Kresnice : Ihan 1 : 2
Kolpa : Termit Moravče 1 : 2
Bela krajina 2016 : Jevnica 0 : 0
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1
Šmartno : Dragomer 1 : 1
Vir : Kamnik 4 : 1
Trebnje - Tian : Litija 2 : 1
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode 6 : 0