Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 4. krog 16.09.2017
TEKMA: Zagorje Trbovlje A - Kamnik 10 : 1 (5 : 1)
Datum: 17.09.17 - 16.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Rozina Janez
2. pomočnik: Miličević Marijo
Delegat:
POSTAVI
Zagorje Trbovlje A
Priimek in ime
Rojen
1
Holešek Jure (V)
07.05.99
2
Arnšek Klemen (K)
11.01.99
3
Navratil Juš
19.12.99
4
Lipovšek Žan
28.07.99
5
Ocepek Domen
17.09.99
7
Benda Kristjan
28.05.99
8
Krajnc Dominik
16.09.99
9
Fašing Žiga
12.04.00
10
Založnik Andraž
01.10.99
11
Sajovic Maj
30.11.99
16
Pušić Davor
02.03.00
Kamnik
Priimek in ime
Rojen
1
Muradbašić Emir (V)
21.01.99
2
Mihajlov Sergej
17.09.00
3
Marković Rok
02.12.00
4
Kladnik Miha
16.12.99
5
Ajazaj Endrit
09.02.00
6
Lavrič Žiga
29.12.00
7
Chochkov Darko
05.11.00
8
Mavrič Matevž
05.10.00
9
Cerar Noel
28.09.00
10
Mencinger Žan
18.12.00
11
Slak Tilen
30.01.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Vozel Tadej
15.04.00
15
Šmid Anže
13.01.00
17
Kogovšek Maks
11.11.99
18
Šink Kos Luka
12.07.00
Trener
Rižner Darino
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Tomšič Jacobs Aron Felix
19.08.00
14
Horvat Žiga
18.12.99
Trener
Kokalj Jaka
STRELCI
Zagorje Trbovlje A
1 : 0     9 - Fašing Žiga (14')
2 : 0     9 - Fašing Žiga (22')
3 : 0     9 - Fašing Žiga (24')
4 : 0     10 - Založnik Andraž (29')
5 : 1     2 - Arnšek Klemen (46')
6 : 1     11 - Sajovic Maj (56')
7 : 1     7 - Benda Kristjan (57')
8 : 1     11 - Sajovic Maj (67')
9 : 1     7 - Benda Kristjan (69')
10 : 1     7 - Benda Kristjan (78')
Kamnik
4 : 1     2 - Mihajlov Sergej (42')
OPOMINJANI
Zagorje Trbovlje A
18 - Šink Kos Luka (64')
Kamnik
IZKLJUČENI
MENJAVE
Zagorje Trbovlje A
Minuta
Igralec
46'
14 - Vozel Tadej
46'
16 - Pušić Davor
55'
15 - Šmid Anže
55'
8 - Krajnc Dominik
63'
17 - Kogovšek Maks
63'
4 - Lipovšek Žan
73'
18 - Šink Kos Luka
73'
10 - Založnik Andraž
Kamnik
Minuta
Igralec
25'
14 - Horvat Žiga
25'
4 - Kladnik Miha
61'
13 - Tomšič Jacobs Aron Felix
61'
6 - Lavrič Žiga