Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 3. krog 09.09.2017
TEKMA: Kamnik - Ljubljana Hermes 4 : 1 (0 : 0)
Datum: 09.09.17 - 11.00
Kamnik - Stadion Mekinje, Kamnik Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kozjek Marko
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Božič Lara
Delegat:
POSTAVI
Kamnik
Priimek in ime
1
Šalamun Luka (V)
2
Mihajlov Sergej
3
Marković Rok
4
Kladnik Miha
5
Ajazaj Endrit
6
Lavrič Žiga
7
Chochkov Darko
8
Mavrič Matevž
9
Cerar Noel
10
Mencinger Žan (K)
11
Slak Tilen
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
1
Behrić Leo (V)
2
Jereb Aljaž Anton (K)
4
Trifunović Luka
6
Saitoski Ernes
8
Ćehić Ervin
9
Botonjić Denis
10
Horvat Nik
13
Kinka Kristjan
14
Kajtazovič Dino
16
Potočar Jan
19
Palić Almin
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Muradbašić Emir (V)
13
Stražar Matija
14
Tomšič Jacobs Aron Felix
15
Poljanšek Gregor
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Šabani Albin
7
Ismaili Ebrar
15
Ivanović Miroslav
18
Musić Anel
Trener
STRELCI
Kamnik
1 : 0     4 - Kladnik Miha (49')
2 : 0     8 - Mavrič Matevž (60')
3 : 1     11 - Slak Tilen (79')
4 : 1     13 - Stražar Matija (82')
Ljubljana Hermes
2 : 1     19 - Palić Almin (78')11m
OPOMINJANI
Kamnik
10 - Mencinger Žan (54')
13 - Stražar Matija (69')
4 - Kladnik Miha (77')
3 - Marković Rok (78')
Ljubljana Hermes
19 - Palić Almin (85')
8 - Ćehić Ervin (90')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kamnik
Minuta
Igralec
58'
13 - Stražar Matija
58'
6 - Lavrič Žiga
67'
14 - Tomšič Jacobs Aron Felix
67'
9 - Cerar Noel
70'
15 - Poljanšek Gregor
70'
10 - Mencinger Žan
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
20'
3 - Šabani Albin
20'
13 - Kinka Kristjan
47'
18 - Musić Anel
47'
16 - Potočar Jan
60'
7 - Ismaili Ebrar
60'
4 - Trifunović Luka
73'
15 - Ivanović Miroslav
73'
14 - Kajtazovič Dino

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4