Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 1. krog 26.08.2017
TEKMA: Črnuče - Zagorje Trbovlje A 0 : 3 (0 : 0)
Datum: 07.09.17 - 15.30
Ljubljana - Igrišče Črnuče Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Hočevar Miha
1. pomočnik: Strnad Peterca Luka
2. pomočnik: Weixler Gregor
Delegat:
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Rajačič Jan
2000
3
Debevc Gaj
2001
4
Čolič Srđan
2000
5
Dakić Damijan
2000
7
Kapić Edis
2000
8
Rashiti Agon
1999
9
Jazbinšek Blaž
2000
10
Redžematović Denis
1999
12
Uršič Jure (V,K)
1999
15
Hrlec Matej
1999
20
Prelesnik Lenart
1999
Zagorje Trbovlje A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Holešek Jure (V)
1999
2
Arnšek Klemen (K)
1999
3
Kogovšek Maks
1999
4
Lipovšek Žan
1999
5
Ocepek Domen
1999
6
Pušić Davor
2000
7
Benda Kristjan
1999
8
Šink Kos Luka
2000
9
Fašing Žiga
2000
10
Založnik Andraž
1999
11
Sajovic Maj
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Lorbek Jan
2000
13
Bratkovič Jakob
2000
21
Jevšnik Radola Matic
2001
Trener
Ćurt Goran
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Zakonšek Rene (V)
2001
13
Krajnc Dominik
1999
14
Vozel Tadej
2000
15
Cvitić Tomaž
2000
16
Šmid Anže
2000
Trener
Rižner Darino
STRELCI
Črnuče
0 : 1     4 - Čolič Srđan (62')AG
Zagorje Trbovlje A
0 : 2     1 - Holešek Jure (72')11m
0 : 3     16 - Šmid Anže (92')
OPOMINJANI
Črnuče
7 - Kapić Edis (36')
15 - Hrlec Matej (71')
4 - Čolič Srđan (87')
Zagorje Trbovlje A
IZKLJUČENI
3 - Kogovšek Maks (74')
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
46'
11 - Lorbek Jan
46'
2 - Rajačič Jan
69'
13 - Bratkovič Jakob
69'
5 - Dakić Damijan
Zagorje Trbovlje A
Minuta
Igralec
57'
13 - Krajnc Dominik
57'
8 - Šink Kos Luka
69'
16 - Šmid Anže
69'
11 - Sajovic Maj
79'
15 - Cvitić Tomaž
79'
7 - Benda Kristjan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Cockta Kresnice : Ihan 1 : 2
Kolpa : Termit Moravče 1 : 2
Bela krajina 2016 : Jevnica 0 : 0
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1
Šmartno : Dragomer 1 : 1
Vir : Kamnik 4 : 1
Trebnje - Tian : Litija 2 : 1
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode 6 : 0