Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 2. krog 02.09.2017
TEKMA: Bela krajina 2016 - Kamnik 1 : 3 (1 : 1)
Datum: 02.09.17 - 17.30
Črnomelj - Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Balažič Alen
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Kos Mitja
Delegat:
POSTAVI
Bela krajina 2016
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Mihelič Klemen
2002
4
Čović Mirel
1999
5
Ilenič Blaž
2001
6
Bubnjić Marko
2001
7
Brozovič Vik (K)
2000
8
Brozovič Žan
2001
9
Skukan Tim
2002
10
Štangelj Kosec Kevin
2000
11
Plut Kristjan
2001
12
Gajič Erik (V)
1999
15
Golobič Aljoša
2001
Kamnik
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šalamun Luka (V)
2000
2
Mihajlov Sergej
2000
3
Marković Rok
2000
4
Kladnik Miha
1999
5
Ajazaj Endrit
2000
6
Lavrič Žiga
2000
7
Chochkov Darko
2000
8
Mavrič Matevž
2000
9
Cerar Noel
2000
10
Mencinger Žan (K)
2000
11
Slak Tilen
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Jankovič Jure
2002
14
Vidic Maj
2001
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Muradbašić Emir (V)
1999
13
Stražar Matija
2000
14
Tomšič Jacobs Aron Felix
2000
15
Poljanšek Gregor
1999
16
Pančur Ambrož
1999
Trener
STRELCI
Bela krajina 2016
1 : 1     6 - Bubnjić Marko (39')
Kamnik
0 : 1     5 - Ajazaj Endrit (14')
1 : 2     6 - Lavrič Žiga (53')
1 : 3     14 - Tomšič Jacobs Aron Felix (89')
OPOMINJANI
Bela krajina 2016
11 - Plut Kristjan (35')
4 - Čović Mirel (52')
5 - Ilenič Blaž (72')
Kamnik
5 - Ajazaj Endrit (56')
2 - Mihajlov Sergej (61')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
74'
14 - Vidic Maj
74'
5 - Ilenič Blaž
Kamnik
Minuta
Igralec
70'
14 - Tomšič Jacobs Aron Felix
70'
6 - Lavrič Žiga
80'
13 - Stražar Matija
80'
11 - Slak Tilen
85'
15 - Poljanšek Gregor
85'
3 - Marković Rok

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Cockta Kresnice : Ihan 1 : 2
Kolpa : Termit Moravče 1 : 2
Bela krajina 2016 : Jevnica 0 : 0
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1
Šmartno : Dragomer 1 : 1
Vir : Kamnik 4 : 1
Trebnje - Tian : Litija 2 : 1
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode 6 : 0