Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
MNZ Liga 17/18
Zapisnik: 17. krog 12.05.2018
TEKMA: Ljubljana Hermes - Dol 1 : 1 (1 : 0)
Datum: 12.05.18 - 14.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 52
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Jovančević Marko
Delegat:
POSTAVI
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
1
Piskar Matej (V)
2
Glušič Jure
3
Jeglič Žiga
4
Ademoski Senat
5
Mauer Tine
6
Stojanovič Dejan
14
Kukovec Žan
15
Vidmar David
17
Cevc Luka
21
Pogačar Luka (K)
22
Glušič Luka
Dol
Priimek in ime
1
Varga Simon (V)
3
Ravmanovski Raš
4
Loboda Luka (K)
5
Ložar Andraž
6
Kuhar Mark
7
Guček Boštjan
9
Uršič Andraž
10
Džafič Erik
11
Maksimović Mladen
18
Colarič Žan Luka
21
Lunar Tim
Rezervni igralci
Priimek in ime
16
Saitoski Simbad
18
Dorčič Žan
20
Kovač Matic
Trener
Zakrajšek Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Grčar Anže
14
Vodnik Rok
15
Kos David
17
Golić Alen
19
Baralić Jelenko
20
Košmerl Grega
Trener
Deisinger Bogomir
STRELCI
Ljubljana Hermes
1 : 0     5 - Mauer Tine (14')
Dol
1 : 1     17 - Golić Alen (67')
OPOMINJANI
Ljubljana Hermes
6 - Stojanovič Dejan (25')
21 - Pogačar Luka (39')
5 - Mauer Tine (86')
Dol
18 - Colarič Žan Luka (72')
19 - Baralić Jelenko (75')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
54'
18 - Dorčič Žan
54'
15 - Vidmar David
60'
20 - Kovač Matic
60'
14 - Kukovec Žan
69'
16 - Saitoski Simbad
69'
6 - Stojanovič Dejan
Dol
Minuta
Igralec
46'
14 - Vodnik Rok
46'
7 - Guček Boštjan
46'
17 - Golić Alen
46'
6 - Kuhar Mark
53'
19 - Baralić Jelenko
53'
11 - Maksimović Mladen
60'
15 - Kos David
60'
3 - Ravmanovski Raš
69'
20 - Košmerl Grega
69'
9 - Uršič Andraž

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4