Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
MNZ Liga 17/18
Zapisnik: 13. krog 07.04.2018
TEKMA: Dragomer - Dol 4 : 1 (2 : 1)
Datum: 07.04.18 - 15.00
Dragomer - Igrišče Dragomer Gledalcev: 90
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Milutin Denis
2. pomočnik: Delić Elvedin
Delegat:
POSTAVI
Dragomer
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Močnik Jure
1995
5
Rep Tilen
1992
6
Čeglaj Gregor
1990
7
Kečkeš Nejc
1992
8
Beširevič Haris
1989
9
Rožman Anže (K)
1989
10
Kantarević Elvis
1988
11
Beširevič Edin
1992
17
Husič Damir
1981
19
Špicar Tadej
1996
96
Pregelj Jaka (V)
1997
Dol
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Varga Simon (V)
1979
3
Vodnik Rok
1998
4
Loboda Luka (K)
1995
5
Ložar Andraž
1996
6
Kuhar Mark
1996
7
Guček Boštjan
1975
8
Kos David
1999
9
Uršič Andraž
1995
10
Ivanušec Vjekovsav
1980
11
Colarič Žan Luka
1995
21
Grčar Anže
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Perbil Maks (V)
1998
2
Ružič Alan
1983
3
Kogovšek Sašo
1998
14
Velagić Salko
1992
15
Strah Matija
1994
16
Milčevski Davor
1984
18
Žniderič Miha
1983
Trener
Cjuha Emil
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Vodnik Albin
1970
14
Baralić Jelenko
1980
Trener
Deisinger Bogomir
STRELCI
Dragomer
1 : 0     10 - Kantarević Elvis (6')
2 : 1     9 - Rožman Anže (37')
3 : 1     11 - Beširevič Edin (54')
4 : 1     10 - Kantarević Elvis (77')
Dol
1 : 1     10 - Ivanušec Vjekovsav (8')
OPOMINJANI
Dragomer
6 - Čeglaj Gregor (76')
9 - Rožman Anže (83')
4 - Močnik Jure (83')
Dol
10 - Ivanušec Vjekovsav (83')
IZKLJUČENI
6 - Čeglaj Gregor (76')
MENJAVE
Dragomer
Minuta
Igralec
75'
14 - Velagić Salko
75'
5 - Rep Tilen
75'
18 - Žniderič Miha
75'
19 - Špicar Tadej
82'
2 - Ružič Alan
82'
4 - Močnik Jure
84'
15 - Strah Matija
84'
9 - Rožman Anže
84'
16 - Milčevski Davor
84'
7 - Kečkeš Nejc
Dol
Minuta
Igralec
46'
14 - Baralić Jelenko
46'
8 - Kos David
87'
13 - Vodnik Albin
87'
3 - Vodnik Rok

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Cockta Kresnice : Ihan 1 : 2
Kolpa : Termit Moravče 1 : 2
Bela krajina 2016 : Jevnica 0 : 0
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1
Šmartno : Dragomer 1 : 1
Vir : Kamnik 4 : 1
Trebnje - Tian : Litija 2 : 1
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode 6 : 0