Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
MNZ Liga 17/18
Zapisnik: 10. krog 04.11.2017
TEKMA: Bartog Trebnje - Dragomer 2 : 2 (2 : 1)
Datum: 05.11.17 - 14.00
Trebnje - Stadion Cviblje Trebnje Gledalcev: 55
Glavni sodnik: Jandrič Jelenko
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Birtič Matej
Delegat: Lazarević Mitar
POSTAVI
Bartog Trebnje
Priimek in ime
1
Verbič Tomaž (V)
4
Perpar Jaka
7
Smuk Matevž
9
Metelko Borut (K)
10
Baranašič Robert
11
Fišter Matej
21
Poljanec Jure
25
Jurečič Franc
27
Fink Andraž
34
Huč Žiga
55
Kralj Tomaž
Dragomer
Priimek in ime
2
Ružič Alan
3
Pugelj Uroš
6
Čeglaj Gregor
7
Kečkeš Nejc
8
Milčevski Davor
9
Rožman Anže (K)
10
Kantarević Elvis
11
Beširevič Edin
14
Fridl Filip Anton
15
Husič Damir
33
Bedeković Primož (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
8
Pajk Domen
12
Pravne Marko (V)
13
Robida Domen
15
Hasanbašić Bego
Trener
Gril Mihael
Rezervni igralci
Priimek in ime
4
Pliverič Jan
5
Litrop Matic
16
Velagić Salko
18
Žniderič Miha
Trener
STRELCI
Bartog Trebnje
1 : 0     10 - Baranašič Robert (2')
2 : 1     7 - Smuk Matevž (35')
Dragomer
1 : 1     9 - Rožman Anže (23')
2 : 2     10 - Kantarević Elvis (67')
OPOMINJANI
Bartog Trebnje
9 - Metelko Borut (21')
25 - Jurečič Franc (54')
11 - Fišter Matej (56')
12 - Pravne Marko (58')
Dragomer
11 - Beširevič Edin (79')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
21'
15 - Hasanbašić Bego
21'
4 - Perpar Jaka
88'
8 - Pajk Domen
88'
7 - Smuk Matevž
91'
13 - Robida Domen
91'
10 - Baranašič Robert
Dragomer
Minuta
Igralec
68'
4 - Pliverič Jan
68'
7 - Kečkeš Nejc

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4