Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
MNZ Liga 17/18
Zapisnik: 9. krog 21.10.2017
TEKMA: Tian - Bartog Trebnje 0 : 3 (0 : 0)
Datum: 21.10.17 - 18.00
Novo mesto - Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT Gledalcev: 52
Glavni sodnik: Kozar Luka
1. pomočnik: Kos Damjan
2. pomočnik: Mikača Goran
Delegat: Drnovšek Igor
POSTAVI
Tian
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Prešeren Klemen (V)
1996
6
Dubinović Edin
1995
8
Kostadinovski Božin
1986
10
Šumar Šefik
1974
11
Eržen Aljaž
1999
13
Kastelic Aleš
1986
20
Bele Sebastjan
1998
22
Stanojević Slaviša
1980
24
Avsec Matic
1991
26
Vuković Daniel (K)
1989
28
Barborič Jernej
1993
Bartog Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Verbič Tomaž (V)
1998
2
Mandelj Borut
1997
4
Perpar Jaka
1993
9
Metelko Borut (K)
1992
10
Baranašič Robert
1989
11
Fišter Matej
1996
21
Poljanec Jure
1989
25
Jurečič Franc
1977
27
Fink Andraž
1998
34
Huč Žiga
1995
55
Kralj Tomaž
1990
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Kočman Gašper
1998
9
Martinovič Dragan
1990
12
Grešak Sebastjan (V)
1998
17
Prus Tilen
1984
18
Gorenc Jan
1998
25
Margetić Pajo
1985
30
Cafuta Gašper
1998
Trener
Hasanagić Samir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Smuk Matevž
1998
13
Robida Domen
1993
14
Pikelj Marcel
2000
15
Pajk Domen
1998
77
Pikelj Matic
2000
99
Papež Leon
1986
Trener
Gril Mihael
STRELCI
Tian
Bartog Trebnje
0 : 1     10 - Baranašič Robert (54')11m
0 : 2     10 - Baranašič Robert (60')
0 : 3     27 - Fink Andraž (87')
OPOMINJANI
Tian
8 - Kostadinovski Božin (37')
28 - Barborič Jernej (50')
26 - Vuković Daniel (52')
10 - Šumar Šefik (52')
Bartog Trebnje
55 - Kralj Tomaž (25')
2 - Mandelj Borut (40')
21 - Poljanec Jure (43')
10 - Baranašič Robert (80')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Tian
Minuta
Igralec
53'
30 - Cafuta Gašper
53'
26 - Vuković Daniel
68'
18 - Gorenc Jan
68'
22 - Stanojević Slaviša
81'
7 - Kočman Gašper
81'
6 - Dubinović Edin
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
77'
7 - Smuk Matevž
77'
34 - Huč Žiga
81'
99 - Papež Leon
81'
25 - Jurečič Franc
85'
15 - Pajk Domen
85'
10 - Baranašič Robert
89'
13 - Robida Domen
89'
21 - Poljanec Jure
89'
77 - Pikelj Matic
89'
9 - Metelko Borut

REZULTATI TEKEM