Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
MNZ Liga 17/18
Zapisnik: 8. krog 14.10.2017
TEKMA: Bartog Trebnje - Laby`s Mengo 28 2 : 0 (1 : 0)
Datum: 15.10.17 - 15.30
Trebnje - Stadion Cviblje Trebnje Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Jazbec Žan
1. pomočnik: Majhen Matija
2. pomočnik: Milutin Denis
Delegat: Antolin Rudi
POSTAVI
Bartog Trebnje
Priimek in ime
Rojen
1
Verbič Tomaž (V)
14.04.98
2
Mandelj Borut
19.03.97
4
Perpar Jaka
29.05.93
7
Smuk Matevž
13.05.98
9
Metelko Borut (K)
08.07.92
10
Baranašič Robert
13.05.89
11
Fišter Matej
09.03.96
21
Poljanec Jure
12.11.89
27
Fink Andraž
07.05.98
34
Huč Žiga
11.06.95
55
Kralj Tomaž
07.03.90
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
7
Vukovič Danijel
21.08.95
8
Perić Thomas
14.09.97
10
Krpič Primož
15.11.96
13
Topić Darko (K)
03.03.85
17
Kunavar Martin
19.07.97
18
Primožič Tim
03.12.95
21
Kosec Gregor
02.07.87
23
Jevtimijevič Aleksa
07.04.96
24
Kmetič Anej
18.12.99
26
Reven Jure
17.08.98
34
Loboda Luka (V)
30.05.98
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Robida Domen
06.03.93
15
Pajk Domen
08.09.98
99
Papež Leon
29.05.86
Trener
Gril Mihael
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Brumec Luka
22.11.96
22
Šalja Tim
21.05.98
27
Potočnik Matevž
31.10.98
Trener
Varga Velimir
STRELCI
Bartog Trebnje
1 : 0     10 - Baranašič Robert (7')
2 : 0     10 - Baranašič Robert (67')
Laby`s Mengo 28
OPOMINJANI
Bartog Trebnje
27 - Fink Andraž (20')
2 - Mandelj Borut (89')
Laby`s Mengo 28
18 - Primožič Tim (10')
24 - Kmetič Anej (72')
7 - Vukovič Danijel (87')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
73'
99 - Papež Leon
73'
27 - Fink Andraž
88'
15 - Pajk Domen
88'
10 - Baranašič Robert
91'
13 - Robida Domen
91'
7 - Smuk Matevž
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
46'
22 - Šalja Tim
46'
8 - Perić Thomas
53'
6 - Brumec Luka
53'
10 - Krpič Primož
61'
27 - Potočnik Matevž
61'
17 - Kunavar Martin

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2