Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
MNZ Liga 17/18
Zapisnik: 7. krog 07.10.2017
TEKMA: Dragomer - Laby`s Mengo 28 1 : 1 (1 : 1)
Datum: 07.10.17 - 16.00
Dragomer - Igrišče Dragomer Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Klančar Miha
1. pomočnik: Milutin Denis
2. pomočnik: Stevanović Dragan
Delegat: Lazarević Mitar
POSTAVI
Dragomer
Priimek in ime
Rojen
2
Ružič Alan
19.01.83
3
Pugelj Uroš
17.09.92
4
Močnik Jure
27.01.95
9
Rožman Anže (K)
10.05.89
10
Kantarević Elvis
07.02.88
11
Beširevič Edin
07.06.92
14
Fridl Filip Anton
28.02.83
15
Husič Damir
05.03.81
17
Milčevski Davor
19.03.84
18
Košir Mitja
27.09.85
96
Pregelj Jaka (V)
05.06.97
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
1
Brumec Luka (V)
22.11.96
5
Dujakovič Nejc
03.04.93
7
Vukovič Danijel
21.08.95
10
Krpič Primož
15.11.96
13
Topić Darko (K)
03.03.85
14
Djokič Goran
06.12.91
17
Kunavar Martin
19.07.97
18
Primožič Tim
03.12.95
21
Kosec Gregor
02.07.87
23
Jevtimijevič Aleksa
07.04.96
24
Kmetič Anej
18.12.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Vodopivec Andraž
29.10.83
7
Kečkeš Nejc
28.11.92
8
Velagić Salko
10.12.92
16
Matasič Miran
10.09.90
19
Kogovšek Sašo
20.10.98
20
Litrop Matic
23.07.90
33
Bedeković Primož (V)
17.07.82
Trener
Fridl Filip Anton
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
8
Perić Thomas
14.09.97
9
Burgar Blaž
15.07.97
22
Šalja Tim
21.05.98
26
Reven Jure
17.08.98
27
Potočnik Matevž
31.10.98
Trener
Varga Velimir
STRELCI
Dragomer
1 : 0     2 - Ružič Alan (4')
Laby`s Mengo 28
1 : 1     24 - Kmetič Anej (16')
OPOMINJANI
Dragomer
18 - Košir Mitja (39')
10 - Kantarević Elvis (45')
17 - Milčevski Davor (56')
20 - Litrop Matic (66')
4 - Močnik Jure (70')
14 - Fridl Filip Anton (76')
3 - Pugelj Uroš (85')
Laby`s Mengo 28
21 - Kosec Gregor (23')
10 - Krpič Primož (70')
IZKLJUČENI
4 - Močnik Jure (70')
3 - Pugelj Uroš (90')
5 - Dujakovič Nejc (90')
MENJAVE
Dragomer
Minuta
Igralec
68'
7 - Kečkeš Nejc
68'
9 - Rožman Anže
82'
6 - Vodopivec Andraž
82'
18 - Košir Mitja
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
74'
9 - Burgar Blaž
74'
17 - Kunavar Martin
83'
26 - Reven Jure
83'
23 - Jevtimijevič Aleksa
87'
8 - Perić Thomas
87'
13 - Topić Darko

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2