Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
MNZ Liga 17/18
Zapisnik: 6. krog 30.09.2017
TEKMA: DOL - Dragomer 2 : 5 (1 : 2)
Datum: 01.10.17 - 16.00
Dol pri Ljubljani - Igrišče Dol pri Ljubljani Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Jazbec Žan
1. pomočnik: Strnad Peterca Luka
2. pomočnik: Pirman Tomaž
Delegat:
POSTAVI
DOL
Priimek in ime
1
Varga Simon (V)
3
Grčar Anže
4
Loboda Luka (K)
5
Colarič Žan Luka
6
Košmerl Grega
7
Ložar Andraž
8
Vodnik Žan
9
Uršič Andraž
10
Maksimović Mladen
11
Baralić Jelenko
21
Vodnik Rok
Dragomer
Priimek in ime
2
Ružič Alan
3
Pugelj Uroš
4
Rep Tilen
5
Žniderič Miha (K)
8
Beširevič Haris
9
Rožman Anže
10
Kantarević Elvis
11
Beširevič Edin
17
Milčevski Davor
18
Košir Mitja
33
Bedeković Primož (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Vodnik Albin
14
Ravmanovski Raš
Trener
Deisinger Bogomir
Rezervni igralci
Priimek in ime
6
Litrop Matic
7
Kečkeš Nejc
14
Fridl Filip Anton
15
Kogovšek Sašo
16
Strah Matija
19
Velagić Salko
96
Pregelj Jaka (V)
Trener
Fridl Filip Anton
STRELCI
DOL
1 : 1     5 - Colarič Žan Luka (20')
2 : 5     10 - Maksimović Mladen (87')
Dragomer
0 : 1     9 - Rožman Anže (7')
1 : 2     9 - Rožman Anže (22')
1 : 3     11 - Beširevič Edin (47')
1 : 4     10 - Kantarević Elvis (63')
1 : 5     9 - Rožman Anže (68')
OPOMINJANI
DOL
Dragomer
IZKLJUČENI
MENJAVE
DOL
Minuta
Igralec
74'
14 - Ravmanovski Raš
74'
11 - Baralić Jelenko
78'
13 - Vodnik Albin
78'
3 - Grčar Anže
Dragomer
Minuta
Igralec
59'
7 - Kečkeš Nejc
59'
3 - Pugelj Uroš
66'
14 - Fridl Filip Anton
66'
18 - Košir Mitja
78'
16 - Strah Matija
78'
4 - Rep Tilen
78'
6 - Litrop Matic
78'
11 - Beširevič Edin
85'
15 - Kogovšek Sašo
85'
10 - Kantarević Elvis

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4