Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
MNZ Liga 17/18
Zapisnik: 5. krog 23.09.2017
TEKMA: Tian - Dol 7 : 1 (3 : 1)
Datum: 23.09.17 - 18.00
Novo mesto - Stadion Portoval Novo Mesto-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Lukšič Jan
1. pomočnik: Kurtušič Igor
2. pomočnik: Garmut Gašper
Delegat: Pavlič Franci
POSTAVI
Tian
Priimek in ime
5
Vuković Daniel
6
Dubinović Edin
8
Kostadinovski Božin (K)
9
Okić Haris
12
Grešak Sebastjan (V)
13
Kastelic Aleš
20
Bele Sebastjan
22
Stanojević Slaviša
24
Avsec Matic
25
Eržen Aljaž
28
Barborič Jernej
Dol
Priimek in ime
1
Lunar Tim (V)
3
Loboda Luka (K)
4
Kos David
5
Ravmanovski Raš
6
Guček Boštjan
7
Ložar Andraž
8
Suljanović Isak
9
Maksimović Mladen
10
Ivanušec Vjekovsav
11
Baralić Jelenko
21
Vodnik Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Prešeren Klemen (V)
7
Kočman Gašper
10
Cafuta Gašper
17
Prus Tilen
21
Vrhovac Siniša
27
Gorenc Jan
Trener
Hasanagić Samir
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Vodnik Albin
Trener
Guček Boštjan
STRELCI
Tian
1 : 0     6 - Dubinović Edin (24')
2 : 0     13 - Kastelic Aleš (31')
3 : 1     9 - Okić Haris (33')
4 : 1     9 - Okić Haris (47')
5 : 1     22 - Stanojević Slaviša (61')
6 : 1     20 - Bele Sebastjan (69')
7 : 1     9 - Okić Haris (82')
Dol
2 : 1     11 - Baralić Jelenko (32')
OPOMINJANI
Tian
24 - Avsec Matic (41')
20 - Bele Sebastjan (52')
10 - Cafuta Gašper (85')
Dol
10 - Ivanušec Vjekovsav (40')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Tian
Minuta
Igralec
53'
27 - Gorenc Jan
53'
24 - Avsec Matic
60'
10 - Cafuta Gašper
60'
6 - Dubinović Edin
72'
7 - Kočman Gašper
72'
5 - Vuković Daniel
77'
21 - Vrhovac Siniša
77'
25 - Eržen Aljaž
Dol
Minuta
Igralec
28'
13 - Vodnik Albin
28'
4 - Kos David

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4