Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
MNZ Liga 17/18
Zapisnik: 4. krog 16.09.2017
TEKMA: Ljubljana Hermes - Bartog Trebnje 1 : 2 (1 : 1)
Datum: 16.09.17 - 15.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Štempihar Maks
1. pomočnik: Korać Erol
2. pomočnik: Dević Aleksander
Delegat:
POSTAVI
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ademoski Senir (V)
1992
2
Zimic Robert
1991
3
Vidmar David
1992
4
Pogačar Luka
1993
6
Glušič Jure
1993
8
Stojanovič Dejan
1993
9
Krevs Jaša
1993
10
Dorčič Žan
1993
11
Mauer Tine (K)
1993
13
Prodanović Dejan
1994
17
Ademoski Senat
1995
Bartog Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pravne Marko (V)
1984
2
Mandelj Borut
1997
7
Smuk Matevž
1998
9
Metelko Borut (K)
1992
10
Baranašič Robert
1989
11
Fišter Matej
1996
15
Hasanbašić Bego
1998
25
Jurečič Franc
1977
27
Fink Andraž
1998
34
Huč Žiga
1995
55
Kralj Tomaž
1990
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Begić Elvir
1975
14
Kršljak Muzafirović Adrian
1998
15
Pantić Nejc
1990
16
Periša Peter (V)
1995
19
Jeglič Žiga
1994
21
Bradeško Luka
1983
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Verbič Tomaž (V)
1998
13
Stepan Andrej
1995
14
Jankep Armand Dubois
1985
23
Perpar Jaka
1993
77
Rušiti Bekim
1979
99
Papež Leon
1986
Trener
Gril Mihael
STRELCI
Ljubljana Hermes
1 : 0     17 - Ademoski Senat (10')
Bartog Trebnje
1 : 1     10 - Baranašič Robert (22')
1 : 2     15 - Hasanbašić Bego (87')
OPOMINJANI
Ljubljana Hermes
2 - Zimic Robert (21')
8 - Stojanovič Dejan (57')
1 - Ademoski Senir (70')
3 - Vidmar David (70')
17 - Ademoski Senat (71')
4 - Pogačar Luka (92')
Bartog Trebnje
77 - Rušiti Bekim (90')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
52'
21 - Bradeško Luka
52'
9 - Krevs Jaša
60'
14 - Kršljak Muzafirović Adrian
60'
10 - Dorčič Žan
66'
15 - Pantić Nejc
66'
13 - Prodanović Dejan
75'
16 - Periša Peter
75'
11 - Mauer Tine
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
46'
14 - Jankep Armand Dubois
46'
7 - Smuk Matevž
66'
77 - Rušiti Bekim
66'
2 - Mandelj Borut
82'
99 - Papež Leon
82'
55 - Kralj Tomaž

REZULTATI TEKEM