Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
Zapisnik: 22. krog 02.06.2018
TEKMA: Roltek Dob - Črnuče 4 : 0 (2 : 0)
Datum: 01.06.18 - 18.30
Dob - Športni park Dob Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Subotić Tanja
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Mikelj Janez
Delegat:
POSTAVI
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pižmoht Žan (V)
1998
2
Kotnik Matej (K)
1996
5
Mutič Mark
1998
7
Pogačar Capuder Lovro
1992
8
Kos Andraž
1998
9
Bečić Denin
1998
10
Kern Mark
1996
11
Avbelj Aljaž
1998
14
Škofljanc Gašper
1996
15
Vovk Boštjan
1998
19
Lepoglavec Jure
1997
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Zrnić Luka
1995
6
Zrnić Dragoja
1990
8
Džanan Mladen
1991
9
Mustafoski Amran
1994
10
Stojanović Luka
1993
11
Sili Rok
1994
14
Markovič Rok
2001
16
Mustafoski Belmin
1996
17
Krupić Admir
1985
21
Škerl Borut (K)
1981
94
Čepin Nik (V)
1996
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
17
Kos Mark
1999
20
Bergant Rok
1998
21
Hadžić Din
1995
23
Jerin Tristan
1999
Trener
Kunstelj Matjaž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vrečar Rok
1991
4
Lujić Darko
1994
7
Kapić Edis
2000
13
Simeunovič Aleksandar
1992
18
Debevec Urban
1998
Trener
Kržišnik Erik
STRELCI
Roltek Dob
1 : 0     14 - Škofljanc Gašper (1')
2 : 0     7 - Pogačar Capuder Lovro (39')
3 : 0     23 - Jerin Tristan (70')
4 : 0     23 - Jerin Tristan (87')
Črnuče
OPOMINJANI
Roltek Dob
8 - Kos Andraž (11')
7 - Pogačar Capuder Lovro (23')
15 - Vovk Boštjan (33')
5 - Mutič Mark (57')
Črnuče
16 - Mustafoski Belmin (44')
6 - Zrnić Dragoja (54')
17 - Krupić Admir (59')
13 - Simeunovič Aleksandar (69')
21 - Škerl Borut (83')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Roltek Dob
Minuta
Igralec
18'
20 - Bergant Rok
18'
11 - Avbelj Aljaž
46'
21 - Hadžić Din
46'
10 - Kern Mark
58'
23 - Jerin Tristan
58'
7 - Pogačar Capuder Lovro
58'
17 - Kos Mark
58'
5 - Mutič Mark
Črnuče
Minuta
Igralec
46'
13 - Simeunovič Aleksandar
46'
14 - Markovič Rok
57'
2 - Vrečar Rok
57'
16 - Mustafoski Belmin
57'
7 - Kapić Edis
57'
9 - Mustafoski Amran
57'
4 - Lujić Darko
57'
10 - Stojanović Luka
67'
18 - Debevec Urban
67'
11 - Sili Rok

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Slovan : Ihan 0 : 1
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 1 : 0
Bela krajina 2016 : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Rudar Trbovlje 0 : 2
Dolomiti : Kočevje 0 : 3
MNZ Liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Jezero Medvode : Kamnik 4 : 1
Laby's Mengo 28 : Litija 3 : 0