Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
Zapisnik: 21. krog 26.05.2018
TEKMA: Slovan - Termit Moravče 0 : 1 (0 : 0)
Datum: 27.05.18 - 18.30
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kozar Luka
1. pomočnik: Majhen Matija
2. pomočnik: Rozina Janez
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Čefarin David (V)
1996
3
Gramič Tilen
1999
6
Rac Tilen
1996
7
Babić Admir (K)
1987
9
Grmek Tadej
1994
11
Adlešič Tim
1997
15
Pucelj Matej
2000
16
Ferk Tadej
1996
17
Banjanac Blaž
1998
18
Omeragić Denis
1996
21
Miljević Stefan
1996
Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Zore Aleš
1993
3
Avbelj Jaka
1994
4
Vesel Jure
1988
5
Šimenc Andraž
1997
6
Kosmač Edi
1994
7
Vrankar Rok
1999
8
Matečko Nejc
1993
9
Mal Florjan
1993
10
Zorko Miloš
1987
11
Capuder Miha (K)
1991
98
Bibič Tadej (V)
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Delić Elvis
2000
10
Džafić Amar
1999
12
Vojinović Darko (V)
1999
19
Hasanagić Haris
1995
20
Puncer Jean Martin
1998
Trener
Mačkič Marinko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Peceli Tadej
1999
14
Florjančič Matej
1993
15
Klopčič Miha
1999
16
Jerman Robert
1989
17
Vidergar Ambrož
1994
18
Vesel Rok
1987
Trener
Ravnikar Franci
STRELCI
Slovan
Termit Moravče
0 : 1     7 - Vrankar Rok (62')
OPOMINJANI
Slovan
11 - Adlešič Tim (54')
10 - Džafić Amar (66')
3 - Gramič Tilen (80')
Termit Moravče
2 - Zore Aleš (85')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
32'
10 - Džafić Amar
32'
7 - Babić Admir
37'
20 - Puncer Jean Martin
37'
16 - Ferk Tadej
60'
2 - Delić Elvis
60'
9 - Grmek Tadej
75'
19 - Hasanagić Haris
75'
15 - Pucelj Matej
Termit Moravče
Minuta
Igralec
32'
14 - Florjančič Matej
32'
11 - Capuder Miha
54'
17 - Vidergar Ambrož
54'
3 - Avbelj Jaka
80'
13 - Peceli Tadej
80'
7 - Vrankar Rok
91'
18 - Vesel Rok
91'
9 - Mal Florjan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Slovan : Ihan 0 : 1
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 1 : 0
Bela krajina 2016 : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Rudar Trbovlje 0 : 2
Dolomiti : Kočevje 0 : 3
MNZ Liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Jezero Medvode : Kamnik 4 : 1
Laby's Mengo 28 : Litija 3 : 0