Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
Zapisnik: 12. krog 17.03.2018
TEKMA: Črnuče - Svoboda Ljubljana 0 : 4 (0 : 2)
Datum: 28.03.18 - 19.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Kos Damjan
2. pomočnik: Nadarevič Jaka
Delegat: Lazarević Mitar
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Zrnić Luka
1995
5
Knep Tomaž
1989
6
Zrnić Dragoja
1990
7
Mustafoski Amran
1994
8
Džanan Mladen
1991
10
Stojanović Luka
1993
11
Sili Rok
1994
12
Čepin Nik (V)
1996
16
Slaviček Blaž
1992
17
Krupić Admir (K)
1985
20
Černivec Blaž
1997
Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Rakovnik Marcel (V)
1998
2
Jozič Jernej
1999
3
Maksimovič Haris
1997
5
Volaš Goran
1989
6
Cimprič Gašper
1998
7
Škof Blaž
1978
8
Huremović Adnan
1994
9
Aličaič Anel
1993
10
Dindič Jasmin (K)
1991
11
Judež Klemen
1997
17
Juwara Ousman
1992
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vrečar Rok
1991
4
Lujić Darko
1994
9
Mustafoski Belmin
1996
14
Šahman Aldin
1997
Trener
Peternelj Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Kutin Eric Asante
1997
13
Mešić Denis
1989
14
Sodržnik Žiga
1992
15
Gala Vlado
1988
16
Nuhanovič Eni
1996
18
Rastoka Aleksander
1990
24
Ivanov Dražen (V)
1979
Trener
Vrabac Damir
STRELCI
Črnuče
Svoboda Ljubljana
0 : 1     5 - Volaš Goran (6')
0 : 2     9 - Aličaič Anel (31')
0 : 3     10 - Dindič Jasmin (79')
0 : 4     4 - Kutin Eric Asante (90')
OPOMINJANI
Črnuče
17 - Krupić Admir (51')
9 - Mustafoski Belmin (79')
Svoboda Ljubljana
9 - Aličaič Anel (64')
1 - Rakovnik Marcel (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
23'
14 - Šahman Aldin
23'
3 - Zrnić Luka
46'
9 - Mustafoski Belmin
46'
11 - Sili Rok
59'
2 - Vrečar Rok
59'
7 - Mustafoski Amran
63'
4 - Lujić Darko
63'
10 - Stojanović Luka
Svoboda Ljubljana
Minuta
Igralec
57'
16 - Nuhanovič Eni
57'
3 - Maksimovič Haris
62'
4 - Kutin Eric Asante
62'
11 - Judež Klemen
71'
18 - Rastoka Aleksander
71'
7 - Škof Blaž
76'
14 - Sodržnik Žiga
76'
9 - Aličaič Anel
76'
13 - Mešić Denis
76'
2 - Jozič Jernej

REZULTATI TEKEM