Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
Zapisnik: 8. krog 14.10.2017
TEKMA: Slovan - Jevnica 4 : 0 (2 : 0)
Datum: 14.10.17 - 15.30
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Ljutić Edis
1. pomočnik: Maksimović Igor
2. pomočnik: Buh Helena
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Klančar Žan
2000
4
Jošt Miha (K)
1988
6
Rac Tilen
1996
7
Babić Admir
1987
8
Puškar Anel
1999
9
Grmek Tadej
1994
10
Kitić Dane
1986
11
Milkov Atanas Yankov
2000
12
Vojinović Darko (V)
1999
15
Simikić Predrag
1995
17
Omeragić Denis
1996
Jevnica
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Križaj Filip (V)
2000
4
Košmerl Miha
1993
6
Jagrič Žan
1998
7
Bučar Borut
1989
8
Zajc Jakob
1996
11
Jaklič Anej
2000
16
Jagrič Rok
1999
17
Mesarič Alen (K)
1988
18
Prašnikar Gorazd
1993
19
Pust Matic
1997
21
Bokal Luka
1995
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Čefarin David (V)
1996
5
Banjanac Blaž
1998
14
Ljubijankič Nermin
1992
16
Kumalić Armin
1995
21
Miljević Stefan
1996
22
Ferk Tadej
1996
Trener
Borenović Tihomir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vode Mitja
1993
3
Gajšt Luka
1998
9
Lapič David
1999
10
Bregar Matevž
1989
14
Petan Primož
1997
15
Smrekar Rok
1995
Trener
Malešević Damjan
STRELCI
Slovan
1 : 0     7 - Babić Admir (38')
2 : 0     9 - Grmek Tadej (45')
3 : 0     9 - Grmek Tadej (57')
4 : 0     7 - Babić Admir (75')
Jevnica
OPOMINJANI
Slovan
9 - Grmek Tadej (33')
Jevnica
11 - Jaklič Anej (85')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
60'
21 - Miljević Stefan
60'
8 - Puškar Anel
63'
5 - Banjanac Blaž
63'
3 - Klančar Žan
83'
14 - Ljubijankič Nermin
83'
9 - Grmek Tadej
Jevnica
Minuta
Igralec
46'
14 - Petan Primož
46'
19 - Pust Matic
63'
3 - Gajšt Luka
63'
7 - Bučar Borut
70'
2 - Vode Mitja
70'
17 - Mesarič Alen
70'
9 - Lapič David
70'
16 - Jagrič Rok

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Slovan : Ihan 0 : 1
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 1 : 0
Bela krajina 2016 : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Rudar Trbovlje 0 : 2
Dolomiti : Kočevje 0 : 3
MNZ Liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Jezero Medvode : Kamnik 4 : 1
Laby's Mengo 28 : Litija 3 : 0