Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
Zapisnik: 7. krog 07.10.2017
TEKMA: Svoboda Ljubljana - Dolomiti Dobrova 3 : 0 (1 : 0)
Datum: 08.10.17 - 16.00
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Begič Amel
1. pomočnik: Pušnjak Jure
2. pomočnik: Garmut Gašper
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Japič Matic (V)
1997
2
Škof Blaž
1978
3
Maksimovič Haris
1997
4
Nardin Kevin
1997
5
Tiganj Senad
1975
6
Huremović Adnan
1994
8
Sodržnik Žiga
1992
9
Aličaič Anel
1993
10
Dindič Jasmin
1991
11
Đokić Aleksandar
1994
15
Cimprič Gašper
1998
Dolomiti Dobrova
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Medved Miha (V)
1998
5
Lavriha Žan Luka
1998
6
Florjančič Rok
1992
7
Mustafoski Bedjit
1993
8
Černe Rok (K)
1992
13
Prebil Jaka
1997
15
Koželj Miha
1990
19
Japelj Žan
1998
21
Plestenjak Aljaž
1998
23
Sklepić Damir
1984
24
Zupanc Blaž
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Ivanov Dražen
1979
12
Rakovnik Marcel (K)
1998
13
Jozič Jernej
1999
14
Peulić Nikola
1998
16
Jurišić Danijel
1989
17
Kutin Eric Asante
1997
18
Gabrijel Vid
1994
Trener
Šabotič Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Žitko Samo
1994
4
Simeunovič Aleksandar
1992
9
Kreft Boštjan
1981
11
Duh Primož
1988
14
Matečko Matej
1998
18
Vidic Samo
1997
20
Kašnar Matevž
1989
Trener
Mendaš Filip
STRELCI
Svoboda Ljubljana
1 : 0     11 - Đokić Aleksandar (10')
2 : 0     10 - Dindič Jasmin (82')
3 : 0     17 - Kutin Eric Asante (90')
Dolomiti Dobrova
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana
8 - Sodržnik Žiga (75')
Dolomiti Dobrova
11 - Duh Primož (56')
9 - Kreft Boštjan (67')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana
Minuta
Igralec
56'
13 - Jozič Jernej
56'
15 - Cimprič Gašper
59'
16 - Jurišić Danijel
59'
4 - Nardin Kevin
85'
17 - Kutin Eric Asante
85'
5 - Tiganj Senad
86'
18 - Gabrijel Vid
86'
11 - Đokić Aleksandar
90'
14 - Peulić Nikola
90'
6 - Huremović Adnan
Dolomiti Dobrova
Minuta
Igralec
46'
11 - Duh Primož
46'
21 - Plestenjak Aljaž
58'
9 - Kreft Boštjan
58'
8 - Černe Rok
65'
14 - Matečko Matej
65'
24 - Zupanc Blaž
79'
4 - Simeunovič Aleksandar
79'
19 - Japelj Žan
85'
3 - Žitko Samo
85'
15 - Koželj Miha

REZULTATI TEKEM