Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
Zapisnik: 7. krog 07.10.2017
TEKMA: Črnuče - Svoboda Kisovec 1 : 1 (0 : 0)
Datum: 07.10.17 - 16.00
Ljubljana - Igrišče Črnuče Gledalcev: 120
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Mikača Goran
2. pomočnik: Momčilović Dragan
Delegat: Drečnik Davor
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Zrnić Luka
1995
4
Džanan Mladen
1991
6
Zrnić Dragoja
1990
7
Mustafoski Amran
1994
9
Musulin Klemen
1981
14
Redžematović Denis
1999
16
Slaviček Blaž
1992
17
Krupić Admir
1985
19
Tomšič Jaka
1992
21
Škerl Borut (K)
1981
94
Čepin Nik (V)
1996
Svoboda Kisovec
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vipotnik Gregor (V)
1981
2
Borštnar Gregor (K)
1980
4
Omerhodžić Ekrem
1980
6
Baš Tilen
1998
7
Kovač Jaka
1999
8
Rožmanec Jaka
1998
9
Imširović Armin
1990
10
Novak Blaž
1995
11
Prašnikar Jaka
1992
15
Gracer Gregor
1985
17
Prek Luka
1992
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vrečar Rok
1991
8
Stojanović Luka
1993
10
Koršič Matej Milan
1991
20
Černivec Blaž
1997
Trener
Fazlič Samir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Tufekčić Admir
1990
14
Veladžić Jasmin
1978
18
Smrkolj Alojz
1979
Trener
Kranjc Jože
STRELCI
Črnuče
1 : 0     7 - Mustafoski Amran (49')
Svoboda Kisovec
1 : 1     9 - Imširović Armin (72')
OPOMINJANI
Črnuče
17 - Krupić Admir (40')
14 - Redžematović Denis (65')
Svoboda Kisovec
6 - Baš Tilen (65')
13 - Tufekčić Admir (74')
17 - Prek Luka (81')
4 - Omerhodžić Ekrem (83')
2 - Borštnar Gregor (83')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
66'
10 - Koršič Matej Milan
66'
14 - Redžematović Denis
77'
2 - Vrečar Rok
77'
7 - Mustafoski Amran
80'
20 - Černivec Blaž
80'
19 - Tomšič Jaka
86'
8 - Stojanović Luka
86'
17 - Krupić Admir
Svoboda Kisovec
Minuta
Igralec
62'
14 - Veladžić Jasmin
62'
7 - Kovač Jaka
70'
13 - Tufekčić Admir
70'
15 - Gracer Gregor
88'
18 - Smrkolj Alojz
88'
8 - Rožmanec Jaka

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Slovan : Ihan 0 : 1
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 1 : 0
Bela krajina 2016 : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Rudar Trbovlje 0 : 2
Dolomiti : Kočevje 0 : 3
MNZ Liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Jezero Medvode : Kamnik 4 : 1
Laby's Mengo 28 : Litija 3 : 0