Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
Zapisnik: 3. krog 09.09.2017
TEKMA: Črnuče - Litija 2 : 5 (0 : 1)
Datum: 10.09.17 - 17.00
Ljubljana - Igrišče Črnuče Gledalcev: 45
Glavni sodnik: Žagar Jure
1. pomočnik: Milutin Denis
2. pomočnik: Pirman Tomaž
Delegat: Mitrovič Milan
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Džanan Mladen
1991
6
Zrnić Dragoja
1990
7
Mustafoski Amran
1994
8
Hafizović Alen
1987
9
Musulin Klemen
1981
16
Slaviček Blaž
1992
17
Krupić Admir
1985
19
Tomšič Jaka
1992
20
Lekše Blaž
1992
21
Škerl Borut (K)
1981
94
Čepin Nik (V)
1996
Litija
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Štikovac Danijel (V)
1986
2
Jere Aljaž
1996
3
Borenović Dejan
1993
4
Mahkovic Matic
1994
5
Tripunović Dragan
1997
6
Resnik Janežič Domen (K)
1993
7
Davidović Milojica Robert
1996
8
Grah Marcel
1996
9
Šubara Aljaž
1994
10
Halilović Ibrišim
1997
11
Gojić Dejan
1999
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vrečar Rok
1991
3
Zrnić Luka
1995
5
Vrhovnik Luka
1990
10
Redžematović Denis
1999
11
Mustafoski Belmin
1996
13
Perić Marko
1993
Trener
Fazlič Samir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Osredkar Matevž
1993
14
Domadenik Domen
1999
15
Hrnjić Mustafa
1994
16
Rekanovič Nermin
1990
Trener
Bajrektarevič Senad
STRELCI
Črnuče
1 : 2     9 - Musulin Klemen (53')
2 : 4     13 - Perić Marko (80')
Litija
0 : 1     11 - Gojić Dejan (20')
0 : 2     9 - Šubara Aljaž (52')
1 : 3     10 - Halilović Ibrišim (59')
1 : 4     9 - Šubara Aljaž (71')
2 : 5     14 - Domadenik Domen (93')
OPOMINJANI
Črnuče
21 - Škerl Borut (54')
10 - Redžematović Denis (70')
2 - Vrečar Rok (83')
Litija
3 - Borenović Dejan (21')
4 - Mahkovic Matic (33')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
60'
13 - Perić Marko
60'
7 - Mustafoski Amran
60'
10 - Redžematović Denis
60'
17 - Krupić Admir
63'
3 - Zrnić Luka
63'
19 - Tomšič Jaka
65'
11 - Mustafoski Belmin
65'
20 - Lekše Blaž
79'
2 - Vrečar Rok
79'
21 - Škerl Borut
Litija
Minuta
Igralec
46'
13 - Osredkar Matevž
46'
5 - Tripunović Dragan
73'
16 - Rekanovič Nermin
73'
7 - Davidović Milojica Robert
75'
14 - Domadenik Domen
75'
10 - Halilović Ibrišim
88'
15 - Hrnjić Mustafa
88'
2 - Jere Aljaž

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Slovan : Ihan 0 : 1
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 1 : 0
Bela krajina 2016 : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Rudar Trbovlje 0 : 2
Dolomiti : Kočevje 0 : 3
MNZ Liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Jezero Medvode : Kamnik 4 : 1
Laby's Mengo 28 : Litija 3 : 0