Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
Zapisnik: 3. krog 09.09.2017
TEKMA: Roltek Dob - Interblock 1 : 1 (0 : 1)
Datum: 09.09.17 - 17.00
Dob - Športni park Dob Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Pejić Miroslav
1. pomočnik: Majhen Matija
2. pomočnik: Strnad Peterca Luka
Delegat:
POSTAVI
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pižmoht Žan (V)
1998
3
Kotnik Matej
1996
9
Avbelj Aljaž
1998
10
Horvat Jernej
1998
11
Kern Mark
1996
13
Mutič Mark
1998
14
Škofljanc Gašper
1996
15
Vovk Boštjan
1998
17
Jemec Kocjan Kristjan (K)
1995
18
Kos Andraž
1998
45
Klemenc Aleš
1998
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Mrežar Domen (V)
1995
2
Dobnikar Blaž
1993
3
Gantar Luka
1997
5
Svilar Branko
1987
6
Karamatić Luka (K)
1997
8
Husejnovič Denis
1996
10
Ajkić Adis
1996
11
Palčič Žan
1997
14
Bašić Amir
1998
15
Lazić Igor
1979
18
Šušteršič Tilen
1995
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Omanović Amel
1995
5
Avbelj Luka
1997
6
Cerar Jon
1998
7
Pogačar Capuder Lovro
1992
27
Čebulj Tomaž
1996
39
Hadžić Din
1995
Trener
Toševski Nenad
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Kregar Oskar
1997
7
Hokić Deniel
1995
9
Brezovački Blaž
1987
12
Varkaš Ivica
1982
13
Raković Ermin
1977
16
Vrhovac Nemanja
1994
20
Zajc Aleš
1994
Trener
STRELCI
Roltek Dob
1 : 1     18 - Kos Andraž (56')
Interblock
0 : 1     10 - Ajkić Adis (27')11m
OPOMINJANI
Roltek Dob
3 - Kotnik Matej (22')
13 - Mutič Mark (49')
18 - Kos Andraž (82')
Interblock
14 - Bašić Amir (6')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Roltek Dob
Minuta
Igralec
64'
4 - Omanović Amel
64'
11 - Kern Mark
69'
39 - Hadžić Din
69'
45 - Klemenc Aleš
73'
27 - Čebulj Tomaž
73'
14 - Škofljanc Gašper
86'
6 - Cerar Jon
86'
9 - Avbelj Aljaž
Interblock
Minuta
Igralec
46'
13 - Raković Ermin
46'
14 - Bašić Amir
61'
9 - Brezovački Blaž
61'
11 - Palčič Žan
74'
16 - Vrhovac Nemanja
74'
18 - Šušteršič Tilen
80'
4 - Kregar Oskar
80'
10 - Ajkić Adis

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Slovan : Ihan 0 : 1
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 1 : 0
Bela krajina 2016 : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Rudar Trbovlje 0 : 2
Dolomiti : Kočevje 0 : 3
MNZ Liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Jezero Medvode : Kamnik 4 : 1
Laby's Mengo 28 : Litija 3 : 0