Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 14. krog 18.11.2017
TEKMA: Komenda - Tinex Šenčur 0 : 1 (0 : 0)
Datum: 19.11.17 - 13.30
Komenda - Igrišče Komenda Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Janžekovič Borut
1. pomočnik: Gabrovec David
2. pomočnik: Flajšman Jernej
Delegat: Radovanović Mijat
POSTAVI
Komenda
Leto rojstva
Priimek in ime
3
1994
Ibranović Dino
4
1991
Peterka Boštjan
5
1996
Vasiljević Daniel
7
1997
Štruklec Luka
8
1988
Kongnyuy Dinnyuy
9
1995
Pavić Vanja
11
1991
Zarnik Anže
12
1995
Vrečič Lenart (V,K)
15
1995
Kačar Miha
20
1996
Iglič Anže
21
1994
Gabrovšek Matevž
Tinex Šenčur
Leto rojstva
Priimek in ime
3
1998
Drachuk Alen
4
1998
Rozman Kristian
5
1997
Bertoncelj Matic
8
1997
Pinoza Aleksander
9
1994
Markič Luka (K)
10
1996
Zupančič Jure
12
1993
Pečnik Matic (V)
13
1994
Jogić Ervin
17
1997
Boldin Tim
20
1997
Jagodic Bašič Luka
21
1995
Fende Gašper
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1998
Golja Klemen (V)
13
1991
Čanaćević Bojan
18
1998
Struna Lan
19
1995
Baloh Urban
23
1998
Škrlep Luka
24
1998
Kopitar Žan
Trener
Mitič Radivoje
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1996
Knavs Klemen (V)
6
1996
Ibraimov Đan Doan
14
1994
Beširević Denis
19
1990
Jerič Kajetan
Trener
Kržišnik Erik
STRELCI
Komenda
Tinex Šenčur
0 : 1     10 - Zupančič Jure (50')
OPOMINJANI
Komenda
7 - Štruklec Luka (26')
5 - Vasiljević Daniel (28')
15 - Kačar Miha (51')
3 - Ibranović Dino (90')
Tinex Šenčur
9 - Markič Luka (8')
21 - Fende Gašper (41')
8 - Pinoza Aleksander (45')
6 - Ibraimov Đan Doan (76')
20 - Jagodic Bašič Luka (91')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda
Minuta
Igralec
69'
13 - Čanaćević Bojan
69'
20 - Iglič Anže
80'
24 - Kopitar Žan
80'
7 - Štruklec Luka
84'
18 - Struna Lan
84'
9 - Pavić Vanja
Tinex Šenčur
Minuta
Igralec
46'
14 - Beširević Denis
46'
9 - Markič Luka
60'
6 - Ibraimov Đan Doan
60'
21 - Fende Gašper
80'
19 - Jerič Kajetan
80'
10 - Zupančič Jure

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1