Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 13. krog 11.11.2017
TEKMA: Sava Kranj - Brinje Grosuplje 1 : 1 (1 : 1)
Datum: 11.11.17 - 14.00
Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Matković Aleksandar
1. pomočnik: Zohorović Emil
2. pomočnik: Jonke Mitja
Delegat: Čeferin Darko
POSTAVI
Sava Kranj
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1989
Oštir Aleš (V)
3
1997
Možina Nace
4
1994
Zukanovič Jure
5
1993
Preradović Darko
7
1999
Bytyqi Ramiz
8
1998
Cankar Anže
9
1990
Marinković Bojan
11
1997
Beganović Nermin
18
1998
Iličič Luka
20
1989
Marčeta Danijel (K)
21
1995
Ivanuša David
Brinje Grosuplje
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1998
Cvijić Nikola (V)
2
1997
Abdić Adnan
3
1998
Muratagić Alan
4
1993
Hadžipašić Alen
6
1998
Strajnar Nal
7
1993
Žugič Andraž
8
1996
Koler Nejc
9
1991
Petrovič Denis
10
1996
Ivanovski Miran
15
1995
Boh Denis (K)
16
1998
Kalin Tim
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1986
Dojčinović Aleksandar
6
1978
Pećanac Saša
10
1981
Vujović Miodrag
12
1999
Camaj Rok (V)
22
1998
Bosnić Kenen
26
1990
Korošec Rok
Trener
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
5
1998
Dedić David
11
1997
Bjedov Kobe Vid
12
1990
Štampfel Boštjan (V)
13
1996
Vidič Marko
14
1997
Šporar Rok
17
1998
Velič Alex
19
1998
Černivec Žan
Trener
Antončič Borut
STRELCI
Sava Kranj
1 : 0     20 - Marčeta Danijel (8')
Brinje Grosuplje
1 : 1     10 - Ivanovski Miran (39')
OPOMINJANI
Sava Kranj
4 - Zukanovič Jure (28')
Brinje Grosuplje
10 - Ivanovski Miran (16')
15 - Boh Denis (50')
9 - Petrovič Denis (83')
3 - Muratagić Alan (93')
IZKLJUČENI
4 - Zukanovič Jure (75')
MENJAVE
Sava Kranj
Minuta
Igralec
82'
22 - Bosnić Kenen
82'
8 - Cankar Anže
86'
2 - Dojčinović Aleksandar
86'
21 - Ivanuša David
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
63'
14 - Šporar Rok
63'
6 - Strajnar Nal
68'
13 - Vidič Marko
68'
7 - Žugič Andraž
85'
11 - Bjedov Kobe Vid
85'
8 - Koler Nejc

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1