Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 12. krog 04.11.2017
TEKMA: Kolpa - SIJ Acroni Jesenice 3 : 1 (1 : 0)
Datum: 04.11.17 - 14.00
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Zirnstein Kevin
1. pomočnik: Šekić Haris
2. pomočnik: Alijagić Isak
Delegat: Žunič Ivan
POSTAVI
Kolpa
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1981
Urigelj Janez (V)
2
1989
Ambrožič Blaž
7
1994
Kočevar Žiga
9
1995
Vidic Jan
10
1993
Spudić Darjan
11
1988
Vidovič Alen
17
1981
Vrščaj Tadej
18
1997
Spudić Kristjan
19
1994
Sašek Matic
20
1987
Kolenac Dejan (K)
21
1990
Škrbec Jasmin
SIJ Acroni Jesenice
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Halilović Alan (V)
2
1995
Kapetanović Zamis
4
1998
Džaferi Egzon
6
1985
Brajič Rok (K)
7
1996
Huseinbašić Samir
8
1988
Kazić Amir
10
1982
Čamdžić Ermin
11
1995
Ambrožič Nejc
19
1995
Čirkić Teoman
22
1993
Galić Miran
73
1989
Bučić Mario
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
3
1998
Žugelj Klemen
13
1998
Terbovšek Peter Alen
14
1998
Kirin Aleš
16
1992
Poljak Matej
Trener
Vrščaj Branko
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
3
1988
Kuzmić Alen
5
1989
Jagurdžija Edin
14
1989
Zukanović Nermin
17
1999
Bešić Mario
18
1984
Kazić Zemir
Trener
Railić Darjo
STRELCI
Kolpa
1 : 0     9 - Vidic Jan (3')
2 : 0     7 - Kočevar Žiga (52')
3 : 0     14 - Kirin Aleš (84')
SIJ Acroni Jesenice
3 : 1     10 - Čamdžić Ermin (92')
OPOMINJANI
Kolpa
7 - Kočevar Žiga (25')
2 - Ambrožič Blaž (58')
SIJ Acroni Jesenice
7 - Huseinbašić Samir (72')
3 - Kuzmić Alen (82')
4 - Džaferi Egzon (89')
18 - Kazić Zemir (89')
IZKLJUČENI
18 - Kazić Zemir (89')
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
33'
14 - Kirin Aleš
33'
18 - Spudić Kristjan
61'
16 - Poljak Matej
61'
9 - Vidic Jan
70'
13 - Terbovšek Peter Alen
70'
19 - Sašek Matic
SIJ Acroni Jesenice
Minuta
Igralec
68'
17 - Bešić Mario
68'
19 - Čirkić Teoman
74'
5 - Jagurdžija Edin
74'
8 - Kazić Amir
87'
14 - Zukanović Nermin
87'
2 - Kapetanović Zamis

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1