Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 12. krog 04.11.2017
TEKMA: Brinje Grosuplje - Bohinj 7 : 1 (2 : 0)
Datum: 03.11.17 - 19.00
Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Jerman Danijel
1. pomočnik: Gornik Nejc
2. pomočnik: Olenik Alen
Delegat: Vavpetič Vladimir
POSTAVI
Brinje Grosuplje
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1998
Cvijić Nikola (V)
2
1997
Abdić Adnan
4
1993
Hadžipašić Alen
5
1998
Dedić David
6
1998
Strajnar Nal
8
1996
Koler Nejc
9
1991
Petrovič Denis (K)
10
1996
Ivanovski Miran
13
1998
Muratagić Alan
17
1996
Vidič Marko
20
1998
Velič Alex
Bohinj
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Grgić Zoran (V)
2
1989
Piškur Primož
4
1995
Milinković Luka
7
1994
Kovačič Jure
8
1989
Komac Nejc
10
1992
Kovačič Dejan (K)
13
1992
Milinkovič Igor
15
1993
Medja Rok
17
1997
Ploh Rok
19
1996
Rozman Simon
22
1996
Arh Peter
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
3
1997
Bjedov Kobe Vid
7
1993
Žugič Andraž
11
1996
Plavšič Vajde Nik
12
1990
Štampfel Boštjan (V)
14
1997
Šporar Rok
15
1995
Rozina Primož
16
1998
Kalin Tim
Trener
Antončič Borut
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
5
1991
Potočnik Lauko Ožbej
6
1997
Hozjan Oskar
9
1998
Arh Urban
11
1990
Iskra Uroš
12
1992
Ravnik Tomaž
18
1989
Horvat Mitja
Trener
Čajić Armin
STRELCI
Brinje Grosuplje
1 : 0     6 - Strajnar Nal (22')
2 : 0     9 - Petrovič Denis (34')11m
3 : 1     5 - Dedić David (56')
4 : 1     9 - Petrovič Denis (61')
5 : 1     9 - Petrovič Denis (70')
6 : 1     9 - Petrovič Denis (77')
7 : 1     20 - Velič Alex (89')
Bohinj
2 : 1     10 - Kovačič Dejan (46')
OPOMINJANI
Brinje Grosuplje
16 - Kalin Tim (48')
Bohinj
10 - Kovačič Dejan (28')
17 - Ploh Rok (34')
IZKLJUČENI
17 - Ploh Rok (82')
MENJAVE
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
34'
16 - Kalin Tim
34'
4 - Hadžipašić Alen
66'
14 - Šporar Rok
66'
17 - Vidič Marko
76'
3 - Bjedov Kobe Vid
76'
8 - Koler Nejc
Bohinj
Minuta
Igralec
66'
9 - Arh Urban
66'
2 - Piškur Primož
75'
5 - Potočnik Lauko Ožbej
75'
10 - Kovačič Dejan
78'
6 - Hozjan Oskar
78'
19 - Rozman Simon

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1