Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 11. krog 28.10.2017
TEKMA: Arne Tabor 69 - Brinje Grosuplje 0 : 2 (0 : 0)
Datum: 28.10.17 - 14.00
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 130
Glavni sodnik: Tošeski Boris
1. pomočnik: Čeganjac Andrej
2. pomočnik: Zidar Blaž
Delegat: Mohar Janez
POSTAVI
Arne Tabor 69
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1997
Lipovac Tim (V)
2
1997
Koleša Sašo
3
1989
Mešić Denis
4
1985
Kuraja Rafael
5
1997
Vukšinič Gregor
6
1976
Kujovič Selvad
7
1997
Škerl Filip
8
1987
Trivunčevič Dragan
10
1985
Bokal Žiga (K)
11
1987
Klebčar Maximiliano
16
1982
Kmetič Žiga
Brinje Grosuplje
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1997
Abdić Adnan
3
1998
Muratagić Alan
4
1993
Hadžipašić Alen
5
1998
Dedić David
6
1995
Boh Denis (K)
7
1996
Plavšič Vajde Nik
8
1996
Koler Nejc
9
1991
Petrovič Denis
10
1996
Ivanovski Miran
11
1998
Strajnar Nal
12
1998
Cvijić Nikola (V)
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
9
1986
Gomboši Roman
12
1995
Vukšinič Žiga (V)
13
1995
Platiša Jošt
14
1998
Kralj Matija
15
1997
Novak Gal
17
1990
Snoj Niko
18
1996
Srovin Nejc
Trener
Sajovic Marko
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1990
Štampfel Boštjan (V)
13
1996
Vidič Marko
14
1997
Šporar Rok
15
1997
Bjedov Kobe Vid
16
1998
Kalin Tim
17
1998
Velič Alex
Trener
Antončič Borut
STRELCI
Arne Tabor 69
Brinje Grosuplje
0 : 1     11 - Strajnar Nal (53')
0 : 2     6 - Boh Denis (94')11m
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
3 - Mešić Denis (59')
17 - Snoj Niko (82')
Brinje Grosuplje
6 - Boh Denis (67')
8 - Koler Nejc (78')
9 - Petrovič Denis (92')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
56'
17 - Snoj Niko
56'
16 - Kmetič Žiga
69'
9 - Gomboši Roman
69'
2 - Koleša Sašo
85'
15 - Novak Gal
85'
11 - Klebčar Maximiliano
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
65'
13 - Vidič Marko
65'
7 - Plavšič Vajde Nik
71'
14 - Šporar Rok
71'
3 - Muratagić Alan
81'
16 - Kalin Tim
81'
11 - Strajnar Nal

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1