Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 11. krog 28.10.2017
TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bled Hirter 2 : 1 (1 : 1)
Datum: 28.10.17 - 14.00
Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice Gledalcev: 220
Glavni sodnik: Gornjak Iztok
1. pomočnik: Brezovar Nejc
2. pomočnik: Kužnik Marjan
Delegat: Vidmar Blaž
POSTAVI
SIJ Acroni Jesenice
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1982
Redžić Mirhet (V)
2
1995
Kapetanović Zamis
4
1998
Džaferi Egzon
6
1985
Brajič Rok (K)
7
1996
Huseinbašić Samir
8
1988
Kazić Amir
10
1982
Čamdžić Ermin
11
1995
Ambrožič Nejc
19
1995
Čirkić Teoman
22
1993
Galić Miran
73
1989
Bučić Mario
Bled Hirter
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Sitar Matic (V)
3
1994
Djukić Darko
5
1988
Gaberšček Boštjan (K)
6
1992
Udrih Jure
8
1991
Berginc Denis
9
1993
Remškar Moreno
10
1997
Pašić Armin
13
1983
Stanko Ladislav
15
1991
Jerina Matic
17
1996
Grašič Rok
20
1992
Križaj Jure
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
5
1989
Jagurdžija Edin
9
1998
Bajrić Jasmin
14
1989
Zukanović Nermin
17
1999
Bešić Mario
18
1984
Kazić Zemir
Trener
Railić Darjo
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
4
1991
Fermišek Tadej
7
1993
Trelc Janez
11
1992
Zajšek Luka
14
1996
Grilc Marko
16
1996
Vukić Aleks
19
1995
Debeljak Mitja
21
1999
Vasiloski Robert
Trener
Dolinar Aleš
STRELCI
SIJ Acroni Jesenice
2 : 1     7 - Huseinbašić Samir (82')
Bled Hirter
1 : 0     1 - Sitar Matic (26')AG
1 : 1     15 - Jerina Matic (28')
OPOMINJANI
SIJ Acroni Jesenice
22 - Galić Miran (33')
Bled Hirter
10 - Pašić Armin (37')
8 - Berginc Denis (46')
5 - Gaberšček Boštjan (72')
IZKLJUČENI
MENJAVE
SIJ Acroni Jesenice
Minuta
Igralec
80'
5 - Jagurdžija Edin
80'
22 - Galić Miran
87'
9 - Bajrić Jasmin
87'
8 - Kazić Amir
89'
18 - Kazić Zemir
89'
7 - Huseinbašić Samir
Bled Hirter
Minuta
Igralec
85'
7 - Trelc Janez
85'
10 - Pašić Armin
86'
4 - Fermišek Tadej
86'
20 - Križaj Jure

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1