Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 10. krog 21.10.2017
TEKMA: Kočevje - SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 1)
Datum: 21.10.17 - 15.00
Kočevje - Stadion Gaj Kočevje Gledalcev: 120
Glavni sodnik: Šabanagić Denis
1. pomočnik: Šekić Haris
2. pomočnik: Zidar Blaž
Delegat: Fabina Josip
POSTAVI
Kočevje
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Levak Benjamin (V)
3
1990
Vesel David
4
1987
Kajiš Siniša
5
1995
Ambrožič Anže
6
1995
Grošić Elmas
7
1996
Hočevar Gal
9
1992
Hodžić Anel
10
1988
Babić Miha (K)
14
1995
Založnik Luka
17
1989
Milović Dejan
23
1995
Malnar Luka
SIJ Acroni Jesenice
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Halilović Alan (V)
3
1988
Kuzmić Alen
5
1989
Jagurdžija Edin (K)
7
1998
Džaferi Egzon
8
1988
Kazić Amir
10
1982
Čamdžić Ermin
11
1995
Ambrožič Nejc
17
1999
Bešić Mario
18
1984
Kazić Zemir
19
1995
Čirkić Teoman
20
1996
Huseinbašić Samir
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
8
1996
Vidmar Marko
11
2000
Murn Matej
12
1981
Panić Draženko (V)
13
1997
Softić Ermin
15
2001
Hočevar Maj
18
1991
Dizdarević Adnan
19
2000
Letig Luka
Trener
Fartek Saša
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1995
Kapetanović Zamis
9
1998
Bajrić Jasmin
22
1989
Redžić Ajdin
Trener
Railić Darjo
STRELCI
Kočevje
1 : 1     6 - Grošić Elmas (44')
2 : 3     23 - Malnar Luka (90')
SIJ Acroni Jesenice
0 : 1     3 - Kuzmić Alen (34')
1 : 2     10 - Čamdžić Ermin (67')
1 : 3     17 - Bešić Mario (86')
OPOMINJANI
Kočevje
23 - Malnar Luka (14')
9 - Hodžić Anel (57')
14 - Založnik Luka (72')
SIJ Acroni Jesenice
17 - Bešić Mario (61')
20 - Huseinbašić Samir (62')
3 - Kuzmić Alen (90')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kočevje
Minuta
Igralec
73'
13 - Softić Ermin
73'
14 - Založnik Luka
88'
15 - Hočevar Maj
88'
9 - Hodžić Anel
SIJ Acroni Jesenice
Minuta
Igralec
85'
22 - Redžić Ajdin
85'
5 - Jagurdžija Edin
88'
9 - Bajrić Jasmin
88'
17 - Bešić Mario

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1