Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 10. krog 21.10.2017
TEKMA: Rudar Trbovlje - Arne Tabor 69 1 : 4 (0 : 2)
Datum: 21.10.17 - 15.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 150
Glavni sodnik: Žnidaršič Andrej
1. pomočnik: Antolič Jean
2. pomočnik: Logar Tadej
Delegat: Roglič Leopold
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1991
Jurić Antonio
4
1991
Kmetič Rok
6
1992
Drnovšek Rok (K)
9
1998
Midžić Amar
10
1997
Sotenšek Jan
11
1996
Kazič Staš
16
1994
Kahteran Alen
17
1994
Vodeb Nik
18
1997
Petek Jan
19
1986
Buovski David
21
1998
Mujkanović Jasim (V)
Arne Tabor 69
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1997
Lipovac Tim (V)
2
1997
Koleša Sašo
3
1989
Mešić Denis
4
1992
Simič Jon
5
1985
Kuraja Rafael
6
1976
Kujovič Selvad
7
1997
Škerl Filip
9
1986
Gomboši Roman
10
1985
Bokal Žiga (K)
17
1990
Snoj Niko
20
1997
Vukšinič Gregor
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
7
1990
Berger Jan
8
1993
Katić Daniel
13
1997
Škoberne Martin
15
1997
Homšek David
22
1987
Smajlovič Mersad (V)
23
1997
Ivačič Alen
Trener
Sivko Milenko
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
8
1987
Trivunčevič Dragan
11
1987
Klebčar Maximiliano
13
1995
Platiša Jošt
14
1998
Kralj Matija
15
1997
Novak Gal
18
1996
Srovin Nejc
Trener
Sajovic Marko
STRELCI
Rudar Trbovlje
1 : 4     17 - Vodeb Nik (82')
Arne Tabor 69
0 : 1     20 - Vukšinič Gregor (16')
0 : 2     7 - Škerl Filip (36')
0 : 3     9 - Gomboši Roman (56')
0 : 4     15 - Novak Gal (76')
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
11 - Kazič Staš (40')
2 - Jurić Antonio (64')
Arne Tabor 69
4 - Simič Jon (33')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
24'
23 - Ivačič Alen
24'
18 - Petek Jan
46'
7 - Berger Jan
46'
11 - Kazič Staš
53'
13 - Škoberne Martin
53'
16 - Kahteran Alen
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
64'
15 - Novak Gal
64'
9 - Gomboši Roman
73'
14 - Kralj Matija
73'
6 - Kujovič Selvad
78'
8 - Trivunčevič Dragan
78'
17 - Snoj Niko

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1