Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 10. krog 21.10.2017
TEKMA: Bohinj - Komenda 1 : 5 (0 : 2)
Datum: 21.10.17 - 15.00
Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Begič Amel
1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
2. pomočnik: Todorović Nedeljko
Delegat: Bohinc Matjaž
POSTAVI
Bohinj
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Grgić Zoran (V)
2
1989
Piškur Primož
5
1991
Potočnik Lauko Ožbej
7
1994
Kovačič Jure
8
1989
Komac Nejc
9
1998
Arh Urban
10
1992
Kovačič Dejan (K)
11
1990
Iskra Uroš
13
1992
Milinkovič Igor
17
1997
Ploh Rok
19
1996
Rozman Simon
Komenda
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1990
Peterka Mitja
3
1994
Ibranović Dino
5
1996
Vasiljević Daniel
6
1993
Križman Julijan
8
1988
Kongnyuy Dinnyuy
11
1991
Zarnik Anže
12
1995
Vrečič Lenart (V,K)
15
1995
Kačar Miha
17
1993
Rahne Nik
20
1996
Iglič Anže
21
1994
Gabrovšek Matevž
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
12
1992
Ravnik Tomaž
20
1985
Krkoč Jure
22
1996
Arh Peter
Trener
Čajić Armin
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1998
Golja Klemen (V)
7
1997
Štruklec Luka
9
1995
Pavić Vanja
16
1997
Šuštar Janez
19
1995
Baloh Urban
23
1998
Škrlep Luka
24
1998
Kopitar Žan
Trener
STRELCI
Bohinj
1 : 3     19 - Rozman Simon (68')
Komenda
0 : 1     17 - Rahne Nik (20')
0 : 2     8 - Kongnyuy Dinnyuy (26')
0 : 3     17 - Rahne Nik (50')
1 : 4     17 - Rahne Nik (71')
1 : 5     24 - Kopitar Žan (90')
OPOMINJANI
Bohinj
17 - Ploh Rok (70')
Komenda
2 - Peterka Mitja (48')
17 - Rahne Nik (53')
7 - Štruklec Luka (60')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bohinj
Minuta
Igralec
46'
20 - Krkoč Jure
46'
11 - Iskra Uroš
83'
12 - Ravnik Tomaž
83'
2 - Piškur Primož
Komenda
Minuta
Igralec
57'
7 - Štruklec Luka
57'
2 - Peterka Mitja
72'
24 - Kopitar Žan
72'
17 - Rahne Nik
83'
23 - Škrlep Luka
83'
11 - Zarnik Anže

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1