Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 10. krog 21.10.2017
TEKMA: Tinex Šenčur - Sava Kranj 5 : 0 (3 : 0)
Datum: 20.10.17 - 19.00
Šenčur - Športni park Šenčur Gledalcev: 250
Glavni sodnik: Zirnstein Kevin
1. pomočnik: Olenik Alen
2. pomočnik: Alijagić Isak
Delegat: Panikvar Benjamin
POSTAVI
Tinex Šenčur
Leto rojstva
Priimek in ime
4
1998
Rozman Kristian
5
1997
Bertoncelj Matic
7
1985
Dolžan Rok
8
1997
Pinoza Aleksander
9
1994
Markič Luka (K)
11
1997
Tominc Nejc
12
1993
Pečnik Matic (V)
13
1998
Drachuk Alen
14
1994
Beširević Denis
15
1990
Šimenc Anže
20
1997
Jagodic Bašič Luka
Sava Kranj
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1989
Oštir Aleš (V)
2
1986
Dojčinović Aleksandar
3
1990
Hibl Tomislav
4
1994
Zukanovič Jure
5
1993
Preradović Darko
6
1985
Juričinec Gregor
7
1988
Obiakor Henry Chijioke
8
1998
Krč Urban
9
1998
Iličič Luka
10
1988
Dojčinović Vladimir (K)
11
1995
Ivanuša David
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1996
Knavs Klemen (V)
3
1996
Ibraimov Đan Doan
10
1996
Zupančič Jure
18
1994
Vrančič Nik
19
1990
Jerič Kajetan
21
1997
Čančar Marko
22
2000
Nosan Matija
Trener
Kržišnik Erik
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
12
1999
Camaj Rok (V)
13
1997
Možina Nace
17
1997
Beganović Nermin
18
1998
Bosnić Kenen
20
1996
Dvanajščak Anže
21
1990
Marinković Bojan
22
1998
Cankar Anže
Trener
STRELCI
Tinex Šenčur
1 : 0     20 - Jagodic Bašič Luka (21')
2 : 0     11 - Tominc Nejc (22')
3 : 0     8 - Pinoza Aleksander (24')
4 : 0     11 - Tominc Nejc (49')
5 : 0     14 - Beširević Denis (84')
Sava Kranj
OPOMINJANI
Tinex Šenčur
14 - Beširević Denis (40')
Sava Kranj
6 - Juričinec Gregor (82')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Tinex Šenčur
Minuta
Igralec
59'
10 - Zupančič Jure
59'
11 - Tominc Nejc
67'
18 - Vrančič Nik
67'
20 - Jagodic Bašič Luka
71'
19 - Jerič Kajetan
71'
15 - Šimenc Anže
Sava Kranj
Minuta
Igralec
53'
18 - Bosnić Kenen
53'
2 - Dojčinović Aleksandar
53'
20 - Dvanajščak Anže
53'
4 - Zukanovič Jure
60'
17 - Beganović Nermin
60'
3 - Hibl Tomislav

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1