Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 9. krog 14.10.2017
TEKMA: Šobec Lesce - Bled Hirter 1 : 4 (0 : 1)
Datum: 14.10.17 - 15.30
Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Begič Amel
1. pomočnik: Čeganjac Andrej
2. pomočnik: Kolenc Leon
Delegat: Žunič Ivan
POSTAVI
Šobec Lesce
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1997
Patljak Jure (V)
2
1998
Bohinec Sebastjan
3
1996
Strašek Rok
4
1999
Lavtar Matevž
5
1981
Gorišek Jaka (K)
6
1998
Rozman Miha
7
1995
Rizvič Alen
8
1977
Jožef Andrej
9
1998
Mlakar Rok
10
1995
Dermastja Jaka
14
1990
Ivanović Simon
Bled Hirter
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Sitar Matic (V)
3
1994
Djukić Darko
5
1988
Gaberšček Boštjan (K)
6
1992
Udrih Jure
8
1991
Berginc Denis
9
1993
Remškar Moreno
10
1997
Pašić Armin
13
1983
Stanko Ladislav
15
1991
Jerina Matic
17
1996
Grašič Rok
20
1992
Križaj Jure
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
12
1993
Kadirić Amar (V)
13
1994
Červinski Žan
15
1993
Stojkov Toni
16
1999
Kozinc Bor
17
1993
Vikić Edin
18
1997
Šabić Adnan
Trener
Jožef Andrej
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1992
Varl Boštjan
4
1991
Fermišek Tadej
7
1993
Trelc Janez
11
1992
Zajšek Luka
16
1996
Vukić Aleks
19
1995
Debeljak Mitja
21
1999
Vasiloski Robert
Trener
Dolinar Aleš
STRELCI
Šobec Lesce
1 : 4     13 - Červinski Žan (73')
Bled Hirter
0 : 1     6 - Udrih Jure (42')
0 : 2     13 - Stanko Ladislav (55')11m
0 : 3     17 - Grašič Rok (58')
0 : 4     9 - Remškar Moreno (68')
OPOMINJANI
Šobec Lesce
10 - Dermastja Jaka (49')
2 - Bohinec Sebastjan (88')
Bled Hirter
6 - Udrih Jure (72')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šobec Lesce
Minuta
Igralec
46'
18 - Šabić Adnan
46'
9 - Mlakar Rok
56'
13 - Červinski Žan
56'
5 - Gorišek Jaka
71'
16 - Kozinc Bor
71'
14 - Ivanović Simon
Bled Hirter
Minuta
Igralec
60'
2 - Varl Boštjan
60'
20 - Križaj Jure
60'
11 - Zajšek Luka
60'
17 - Grašič Rok
66'
4 - Fermišek Tadej
66'
15 - Jerina Matic

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1