Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 9. krog 14.10.2017
TEKMA: Arne Tabor 69 - Tinex Šenčur 1 : 0 (1 : 0)
Datum: 14.10.17 - 15.30
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 150
Glavni sodnik: Bubek Alen
1. pomočnik: Bensa Uroš
2. pomočnik: Jug Tadej
Delegat: Kokolj Andrej
POSTAVI
Arne Tabor 69
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1997
Lipovac Tim (V)
2
1997
Koleša Sašo
3
1997
Novak Gal
4
1992
Simič Jon
5
1987
Horvat Tomaž
6
1976
Kujovič Selvad
7
1997
Škerl Filip
9
1986
Gomboši Roman
11
1987
Klebčar Maximiliano
19
1985
Bokal Žiga (K)
20
1997
Vukšinič Gregor
Tinex Šenčur
Leto rojstva
Priimek in ime
5
1998
Drachuk Alen
7
1985
Dolžan Rok
8
1997
Pinoza Aleksander
9
1994
Markič Luka (K)
11
1997
Tominc Nejc
12
1993
Pečnik Matic (V)
13
1994
Jogić Ervin
14
1994
Beširević Denis
15
1990
Šimenc Anže
20
1997
Jagodic Bašič Luka
21
1997
Čančar Marko
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
12
1995
Vukšinič Žiga (V)
13
1995
Platiša Jošt
14
1998
Kralj Matija
15
1996
Srovin Nejc
17
1990
Snoj Niko
Trener
Sajovic Marko
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1996
Knavs Klemen (V)
3
1996
Ibraimov Đan Doan
10
1996
Zupančič Jure
17
1997
Boldin Tim
18
1994
Vrančič Nik
19
1990
Jerič Kajetan
22
2000
Nosan Matija
Trener
Kržišnik Erik
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     7 - Škerl Filip (2')
Tinex Šenčur
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
5 - Horvat Tomaž (32')
4 - Simič Jon (50')
7 - Škerl Filip (93')
1 - Lipovac Tim (94')
Tinex Šenčur
9 - Markič Luka (47')
13 - Jogić Ervin (76')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
60'
17 - Snoj Niko
60'
9 - Gomboši Roman
78'
13 - Platiša Jošt
78'
11 - Klebčar Maximiliano
87'
14 - Kralj Matija
87'
6 - Kujovič Selvad
Tinex Šenčur
Minuta
Igralec
46'
10 - Zupančič Jure
46'
20 - Jagodic Bašič Luka
46'
18 - Vrančič Nik
46'
14 - Beširević Denis
70'
22 - Nosan Matija
70'
15 - Šimenc Anže

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1