Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 9. krog 14.10.2017
TEKMA: Rudar Trbovlje - Brinje Grosuplje 0 : 2 (0 : 0)
Datum: 14.10.17 - 15.30
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 150
Glavni sodnik: Šabanagić Denis
1. pomočnik: Černe Tomaž
2. pomočnik: Kužnik Marjan
Delegat: Klopčič Bogomil
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1991
Jurić Antonio
5
1996
Delič Kadir
6
1992
Drnovšek Rok (K)
9
1998
Hoxhaj Petrit
10
1997
Sotenšek Jan
11
1996
Kazič Staš
13
1997
Škoberne Martin
17
1994
Vodeb Nik
18
1997
Petek Jan
19
1986
Buovski David
22
1998
Mujkanović Jasim (V)
Brinje Grosuplje
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1998
Cvijić Nikola (V)
2
1997
Abdić Adnan
3
1998
Muratagić Alan
4
1993
Hadžipašić Alen
6
1998
Dedić David
7
1993
Žugič Andraž
8
1996
Koler Nejc
9
1991
Petrovič Denis
10
1996
Plavšič Vajde Nik
11
1996
Ivanovski Miran
19
1995
Boh Denis (K)
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Radić Klemen
3
1993
Katić Daniel
7
1990
Berger Jan
14
1996
Krajšič Žan
Trener
Sivko Milenko
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
12
1990
Štampfel Boštjan (V)
13
1998
Kalin Tim
14
1998
Černivec Žan
15
1997
Šporar Rok
16
1998
Strajnar Nal
17
1996
Vidič Marko
18
1997
Bjedov Kobe Vid
Trener
Antončič Borut
STRELCI
Rudar Trbovlje
Brinje Grosuplje
0 : 1     9 - Petrovič Denis (60')
0 : 2     7 - Žugič Andraž (74')
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
18 - Petek Jan (48')
17 - Vodeb Nik (82')
14 - Krajšič Žan (84')
5 - Delič Kadir (87')
Brinje Grosuplje
7 - Žugič Andraž (84')
IZKLJUČENI
14 - Krajšič Žan (93')
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
61'
7 - Berger Jan
61'
9 - Hoxhaj Petrit
67'
14 - Krajšič Žan
67'
13 - Škoberne Martin
81'
3 - Katić Daniel
81'
18 - Petek Jan
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
68'
16 - Strajnar Nal
68'
10 - Plavšič Vajde Nik
80'
14 - Černivec Žan
80'
9 - Petrovič Denis
86'
15 - Šporar Rok
86'
11 - Ivanovski Miran

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1