Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 9. krog 14.10.2017
TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bohinj 5 : 2 (3 : 0)
Datum: 14.10.17 - 15.30
Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice Gledalcev: 120
Glavni sodnik: Nemet Slavko
1. pomočnik: Smej Simon
2. pomočnik: Topolnik Gorazd
Delegat: Vidali Žarko
POSTAVI
SIJ Acroni Jesenice
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Halilović Alan (V)
2
1995
Kapetanović Zamis
5
1989
Jagurdžija Edin
6
1985
Brajič Rok (K)
7
1998
Džaferi Egzon
8
1988
Kazić Amir
10
1982
Čamdžić Ermin
11
1995
Ambrožič Nejc
16
1996
Huseinbašić Samir
19
1995
Čirkić Teoman
73
1989
Bučić Mario
Bohinj
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Grgić Zoran (V)
5
1991
Potočnik Lauko Ožbej
6
1997
Hozjan Oskar
7
1994
Kovačič Jure
8
1989
Komac Nejc
10
1992
Kovačič Dejan (K)
13
1992
Milinkovič Igor
17
1997
Ploh Rok
19
1996
Rozman Simon
21
1998
Sodja Urban
22
1996
Arh Peter
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
4
1996
Semanić Ermin
13
1978
Babača Alan
14
1989
Zukanović Nermin
15
1998
Varmaz Benjamin
18
1984
Kazić Zemir
Trener
Railić Darjo
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1989
Piškur Primož
9
1998
Arh Urban
11
1990
Iskra Uroš
12
1992
Ravnik Tomaž
18
1989
Horvat Mitja
20
1985
Krkoč Jure
Trener
Čajić Armin
STRELCI
SIJ Acroni Jesenice
1 : 0     10 - Čamdžić Ermin (13')
2 : 0     10 - Čamdžić Ermin (17')
3 : 0     8 - Kazić Amir (35')
4 : 1     8 - Kazić Amir (78')
5 : 2     10 - Čamdžić Ermin (85')11m
Bohinj
3 : 1     19 - Rozman Simon (73')
4 : 2     20 - Krkoč Jure (78')
OPOMINJANI
SIJ Acroni Jesenice
Bohinj
IZKLJUČENI
MENJAVE
SIJ Acroni Jesenice
Minuta
Igralec
63'
15 - Varmaz Benjamin
63'
2 - Kapetanović Zamis
71'
18 - Kazić Zemir
71'
5 - Jagurdžija Edin
81'
4 - Semanić Ermin
81'
8 - Kazić Amir
Bohinj
Minuta
Igralec
70'
9 - Arh Urban
70'
6 - Hozjan Oskar
70'
20 - Krkoč Jure
70'
5 - Potočnik Lauko Ožbej
81'
11 - Iskra Uroš
81'
8 - Komac Nejc

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1