Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 4. krog 09.09.2017
TEKMA: Kočevje - Tinex Šenčur 3 : 0 (2 : 0)
Datum: 09.09.17 - 17.00
Kočevje - Stadion Gaj Kočevje Gledalcev: 110
Glavni sodnik: Golob Janko
1. pomočnik: Skok Aleš
2. pomočnik: Burjan Aleksander
Delegat: Dobrun Žiga
POSTAVI
Kočevje
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Levak Benjamin (V)
4
1987
Kajiš Siniša
5
1995
Ambrožič Anže
6
1995
Grošić Elmas
7
1996
Hočevar Gal
9
1992
Hodžić Anel
10
1988
Babić Miha (K)
13
1989
Milović Dejan
14
1995
Založnik Luka
15
1996
Vidmar Marko
17
1997
Softić Ermin
Tinex Šenčur
Leto rojstva
Priimek in ime
4
1998
Rozman Kristian
5
1997
Bertoncelj Matic
9
1994
Markič Luka (K)
10
1994
Vrančič Nik
12
1993
Pečnik Matic (V)
13
1994
Jogić Ervin
14
1994
Beširević Denis
15
1990
Šimenc Anže
20
1997
Jagodic Bašič Luka
21
1998
Drachuk Alen
22
1995
Fende Gašper
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
16
1997
Škulj Gal
18
1991
Dizdarević Adnan
19
1981
Panić Draženko
Trener
Fartek Saša
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1998
Klarič Enej
3
1996
Ibraimov Đan Doan
7
1997
Boldin Tim
8
1993
Topić Aleksander
11
1997
Tominc Nejc
19
1990
Jerič Kajetan
Trener
Kržišnik Erik
STRELCI
Kočevje
1 : 0     10 - Babić Miha (22')11m
2 : 0     6 - Grošić Elmas (35')
3 : 0     17 - Softić Ermin (84')
Tinex Šenčur
OPOMINJANI
Kočevje
10 - Babić Miha (56')
7 - Hočevar Gal (61')
14 - Založnik Luka (64')
19 - Panić Draženko (91')
Tinex Šenčur
4 - Rozman Kristian (38')
20 - Jagodic Bašič Luka (48')
13 - Jogić Ervin (63')
9 - Markič Luka (64')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kočevje
Minuta
Igralec
70'
16 - Škulj Gal
70'
13 - Milović Dejan
90'
19 - Panić Draženko
90'
17 - Softić Ermin
Tinex Šenčur
Minuta
Igralec
30'
8 - Topić Aleksander
30'
10 - Vrančič Nik
60'
11 - Tominc Nejc
60'
15 - Šimenc Anže
80'
3 - Ibraimov Đan Doan
80'
22 - Fende Gašper

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1