Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 4. krog 09.09.2017
TEKMA: Bohinj - Rudar Trbovlje 1 : 4 (1 : 1)
Datum: 09.09.17 - 17.00
Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Bubek Alen
1. pomočnik: Benko Danijel
2. pomočnik: Alijagić Isak
Delegat: Čeferin Darko
POSTAVI
Bohinj
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Grgić Zoran (V)
4
1995
Milinković Luka
6
1997
Hozjan Oskar
7
1994
Kovačič Jure
8
1989
Komac Nejc
10
1992
Kovačič Dejan (K)
13
1992
Milinkovič Igor
17
1997
Ploh Rok
18
1989
Horvat Mitja
19
1996
Rozman Simon
22
1996
Arh Peter
Rudar Trbovlje
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Radić Klemen (V,K)
2
1997
Škoberne Martin
4
1991
Kmetič Rok
5
1997
Vrstovšek Vid
7
1989
Sotenšek Marko
8
1993
Katić Daniel
9
1991
Ribič Sašo
13
1997
Petek Jan
16
1998
Hoxhaj Petrit
17
1994
Vodeb Nik
18
1996
Delič Kadir
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1989
Piškur Primož
11
1990
Iskra Uroš
16
1999
Arh Grega
20
1985
Krkoč Jure
21
1998
Sodja Urban
Trener
Čajić Armin
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
6
1994
Kahteran Alen
10
1997
Sotenšek Jan
11
1998
Hodžić Harun
14
1996
Krajšič Žan
15
1986
Buovski David
22
1998
Mujkanović Jasim (V)
Trener
Hudarin Miloš
STRELCI
Bohinj
Rudar Trbovlje
1 : 0     18 - Delič Kadir (8')AG
1 : 1     8 - Katić Daniel (21')
1 : 2     9 - Ribič Sašo (58')
1 : 3     9 - Ribič Sašo (73')
1 : 4     16 - Hoxhaj Petrit (92')
OPOMINJANI
Bohinj
17 - Ploh Rok (38')
13 - Milinkovič Igor (68')
7 - Kovačič Jure (87')
Rudar Trbovlje
13 - Petek Jan (33')
7 - Sotenšek Marko (56')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bohinj
Minuta
Igralec
59'
2 - Piškur Primož
59'
19 - Rozman Simon
59'
20 - Krkoč Jure
59'
18 - Horvat Mitja
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
54'
10 - Sotenšek Jan
54'
17 - Vodeb Nik
75'
6 - Kahteran Alen
75'
13 - Petek Jan
84'
11 - Hodžić Harun
84'
8 - Katić Daniel

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1