Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 4. krog 09.09.2017
TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 2 : 1 (2 : 1)
Datum: 09.09.17 - 16.00
Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice Gledalcev: 150
Glavni sodnik: Kos Blaž
1. pomočnik: Zidar Blaž
2. pomočnik: Kos Damjan
Delegat: Rogelj Roman
POSTAVI
SIJ Acroni Jesenice
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1982
Redžić Mirhet (V)
2
1995
Kapetanović Zamis
3
1988
Kuzmić Alen
6
1985
Brajič Rok (K)
8
1988
Kazić Amir
9
1998
Bajrić Jasmin
11
1995
Ambrožič Nejc
14
1989
Zukanović Nermin
16
1996
Huseinbašić Samir
19
1995
Čirkić Teoman
73
1989
Bučić Mario
Šobec Lesce
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1997
Patljak Jure (V)
2
1998
Bohinec Sebastjan
4
1993
Stojkov Toni
5
1981
Gorišek Jaka (K)
7
1995
Rizvič Alen
8
1995
Dermastja Jaka
9
1992
Terzić Ermin
10
1998
Rozman Miha
11
1998
Mlakar Rok
14
1990
Ivanović Simon
16
1993
Jelić Sandi
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
4
1996
Semanić Ermin
5
1989
Jagurdžija Edin
13
1978
Babača Alan
15
1998
Varmaz Benjamin
18
1984
Kazić Zemir
22
1993
Galić Miran
Trener
Railić Darjo
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
3
1994
Červinski Žan
12
1993
Kadirić Amar (V)
13
1994
Krstevski Saško
15
1993
Malkoč Alex
17
1993
Vikić Edin
18
1997
Šabić Adnan
Trener
Đorđeski Vojislav
STRELCI
SIJ Acroni Jesenice
1 : 0     9 - Bajrić Jasmin (13')
2 : 0     9 - Bajrić Jasmin (17')
Šobec Lesce
2 : 1     10 - Rozman Miha (34')
OPOMINJANI
SIJ Acroni Jesenice
73 - Bučić Mario (85')
6 - Brajič Rok (90')
Šobec Lesce
8 - Dermastja Jaka (55')
16 - Jelić Sandi (80')
IZKLJUČENI
MENJAVE
SIJ Acroni Jesenice
Minuta
Igralec
65'
5 - Jagurdžija Edin
65'
14 - Zukanović Nermin
72'
18 - Kazić Zemir
72'
9 - Bajrić Jasmin
89'
13 - Babača Alan
89'
8 - Kazić Amir
Šobec Lesce
Minuta
Igralec
67'
15 - Malkoč Alex
67'
9 - Terzić Ermin
75'
3 - Červinski Žan
75'
4 - Stojkov Toni
80'
13 - Krstevski Saško
80'
11 - Mlakar Rok

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1