Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 3. krog 02.09.2017
TEKMA: Bled Hirter - Brinje Grosuplje 2 : 1 (0 : 0)
Datum: 03.09.17 - 17.00
Bled - Športni park Bledec, Bled Gledalcev: 300
Glavni sodnik: Matković Aleksandar
1. pomočnik: Jonke Mitja
2. pomočnik: Zohorović Emil
Delegat: Vidmar Blaž
POSTAVI
Bled Hirter
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Sitar Matic (V)
2
1992
Varl Boštjan
3
1994
Djukić Darko
5
1988
Gaberšček Boštjan (K)
6
1992
Udrih Jure
8
1991
Berginc Denis
9
1993
Remškar Moreno
10
1997
Pašić Armin
13
1983
Stanko Ladislav
15
1991
Jerina Matic
20
1992
Križaj Jure
Brinje Grosuplje
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1997
Abdić Adnan
3
1997
Šporar Rok
5
1997
Šilc Tilen
6
1996
Koler Nejc
7
1993
Žugič Andraž
8
1995
Boh Denis (K)
9
1991
Petrovič Denis
10
1996
Ivanovski Miran
11
1996
Vidič Marko
12
1998
Cvijić Nikola (V)
15
1996
Šola Marko
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
4
1991
Fermišek Tadej
11
1992
Zajšek Luka
14
1996
Nedeljković Luka
16
1996
Vukić Aleks
18
1996
Grilc Marko
19
1995
Debeljak Mitja
21
1999
Vasiloski Robert
Trener
Dolinar Aleš
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1990
Štampfel Boštjan (V)
13
1998
Kalin Tim
14
1998
Velič Alex
16
1998
Černivec Žan
17
1998
Strajnar Nal
21
1998
Muratagić Alan
Trener
Antončič Borut
STRELCI
Bled Hirter
1 : 0     13 - Stanko Ladislav (58')
2 : 1     9 - Remškar Moreno (90')
Brinje Grosuplje
1 : 1     16 - Černivec Žan (90')
OPOMINJANI
Bled Hirter
4 - Fermišek Tadej (84')
Brinje Grosuplje
10 - Ivanovski Miran (34')
3 - Šporar Rok (35')
5 - Šilc Tilen (82')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bled Hirter
Minuta
Igralec
61'
11 - Zajšek Luka
61'
8 - Berginc Denis
77'
4 - Fermišek Tadej
77'
10 - Pašić Armin
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
75'
14 - Velič Alex
75'
7 - Žugič Andraž
80'
16 - Černivec Žan
80'
11 - Vidič Marko
83'
17 - Strajnar Nal
83'
5 - Šilc Tilen

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1