Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 3. krog 02.09.2017
TEKMA: Kolpa - Kočevje 3 : 0 (2 : 0)
Datum: 03.09.17 - 17.00
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 65
Glavni sodnik: Kajtazović Nejc
1. pomočnik: Jamnik Jure
2. pomočnik: Habuš Žan
Delegat: Sedić Suvad
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Rojen
1
Urigelj Janez (V)
23.02.81
4
Žugelj Mitja (K)
16.04.93
7
Kočevar Žiga
04.03.94
8
Brčina Davor
25.11.87
10
Spudić Darjan
15.07.93
11
Vidovič Alen
09.08.88
15
Vavžik Luka
04.08.87
17
Vrščaj Tadej
24.08.81
19
Sašek Matic
20.04.94
21
Škrbec Jasmin
17.12.90
22
Žagar Vid
29.05.95
Kočevje
Priimek in ime
Rojen
1
Levak Benjamin (V)
04.04.95
4
Kajiš Siniša
30.11.87
5
Ambrožič Anže
14.02.95
6
Grošić Elmas
02.10.95
7
Hočevar Gal
16.05.96
10
Babić Miha (K)
25.05.88
11
Salčinovič Alen
10.11.97
13
Milović Dejan
05.05.89
14
Založnik Luka
24.09.95
16
Škulj Gal
19.06.97
23
Malnar Luka
26.04.95
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Ambrožič Blaž
25.09.89
3
Žugelj Klemen
28.02.98
5
Pezdirc Jože
30.06.76
6
Terbovšek Peter Alen
22.05.98
9
Vidic Jan
03.06.95
12
Križman Roman Josef
11.02.98
16
Poljak Matej
11.10.92
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Vesel David
20.09.90
9
Hodžić Anel
19.08.92
12
Panić Draženko
08.10.81
15
Vidmar Marko
13.06.96
17
Softić Ermin
14.02.97
18
Udovč Alen
08.12.88
Trener
Fartek Saša
STRELCI
Kolpa
1 : 0     19 - Sašek Matic (6')
2 : 0     7 - Kočevar Žiga (43')11m
3 : 0     19 - Sašek Matic (56')
Kočevje
OPOMINJANI
Kolpa
7 - Kočevar Žiga (37')
Kočevje
5 - Ambrožič Anže (9')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
74'
2 - Ambrožič Blaž
74'
11 - Vidovič Alen
78'
9 - Vidic Jan
78'
15 - Vavžik Luka
82'
6 - Terbovšek Peter Alen
82'
7 - Kočevar Žiga
Kočevje
Minuta
Igralec
46'
9 - Hodžić Anel
46'
11 - Salčinovič Alen
56'
3 - Vesel David
56'
6 - Grošić Elmas
80'
18 - Udovč Alen
80'
14 - Založnik Luka

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
5. krog 16.09.17
Tinex Šenčur : Bled Hirter 3 : 2
Sava Kranj : Zagorje 2 : 2
Šobec Lesce : Komenda 1 : 11
Rudar Trbovlje : Kočevje 1 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
4. krog 16.09.17
Svoboda Kisovec : Bela krajina 2016 2 : 1
Interblock : Svoboda Ljubljana 2 : 2
Dolomiti Dobrova : Cockta Kresnice 1 : 2