Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 3. krog 02.09.2017
TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (0 : 0)
Datum: 02.09.17 - 17.00
Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Sagrković Asmir
1. pomočnik: Povšnar Dejan
2. pomočnik: Čeganjac Andrej
Delegat: Šturm Emil
POSTAVI
Sava Kranj
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1989
Nikolić Dejan (V)
3
1996
Dvanajščak Anže
4
1997
Možina Nace
5
1990
Jurhar Žiga
7
1988
Dojčinović Vladimir (K)
8
1998
Iličič Luka
9
1998
Bosnić Kenen
10
1998
Krč Urban
11
1998
Cankar Anže
17
1993
Preradović Darko
21
1988
Obiakor Henry Chijioke
SIJ Acroni Jesenice
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Halilović Alan (V)
2
1995
Kapetanović Zamis
3
1988
Kuzmić Alen
6
1985
Brajič Rok (K)
8
1988
Kazić Amir
10
1982
Čamdžić Ermin
11
1995
Ambrožič Nejc
14
1989
Zukanović Nermin
16
1996
Huseinbašić Samir
19
1995
Čirkić Teoman
73
1989
Bučić Mario
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1986
Dojčinović Aleksandar
6
1978
Pećanac Saša
12
1989
Oštir Aleš (V)
13
1994
Zukanovič Jure
18
1997
Beganović Nermin
19
1990
Hibl Tomislav
Trener
Taneski Bojan
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
4
1984
Alilov Amir
5
1989
Jagurdžija Edin
13
1978
Babača Alan
18
1984
Kazić Zemir
20
1998
Amidžić Adis
21
1998
Amidžić Maid
Trener
Ališič Ferik
STRELCI
Sava Kranj
1 : 0     17 - Preradović Darko (92')
SIJ Acroni Jesenice
OPOMINJANI
Sava Kranj
8 - Iličič Luka (28')
SIJ Acroni Jesenice
10 - Čamdžić Ermin (79')
5 - Jagurdžija Edin (81')
IZKLJUČENI
1 - Halilović Alan (22')
10 - Čamdžić Ermin (87')
MENJAVE
Sava Kranj
Minuta
Igralec
46'
18 - Beganović Nermin
46'
9 - Bosnić Kenen
63'
2 - Dojčinović Aleksandar
63'
8 - Iličič Luka
74'
13 - Zukanovič Jure
74'
5 - Jurhar Žiga
SIJ Acroni Jesenice
Minuta
Igralec
46'
4 - Alilov Amir
46'
14 - Zukanović Nermin
77'
5 - Jagurdžija Edin
77'
8 - Kazić Amir
89'
18 - Kazić Zemir
89'
4 - Alilov Amir

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1