Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 3. krog 02.09.2017
TEKMA: Arne Tabor 69 - Komenda 2 : 1 (2 : 0)
Datum: 02.09.17 - 17.00
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 150
Glavni sodnik: Žnidaršič Andrej
1. pomočnik: Jamnik Jure
2. pomočnik: Štrajhar Primož
Delegat: Pokovec Vinko
POSTAVI
Arne Tabor 69
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1990
Biček Franci Peter (V)
2
1997
Novak Gal
3
1997
Koleša Sašo
4
1985
Kuraja Rafael
5
1987
Horvat Tomaž
6
1976
Kujovič Selvad
7
1997
Škerl Filip
8
1987
Trivunčevič Dragan
9
1986
Gomboši Roman
10
1985
Bokal Žiga (K)
20
1992
Simič Jon
Komenda
Leto rojstva
Priimek in ime
3
1994
Ibranović Dino
4
1991
Peterka Boštjan
5
1996
Vasiljević Daniel
6
1993
Križman Julijan
7
1997
Štruklec Luka
8
1988
Kongnyuy Dinnyuy
9
1995
Pavić Vanja
10
1995
Kačar Miha
12
1995
Vrečič Lenart (V,K)
14
1996
Iglič Anže
17
1993
Rahne Nik
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
11
1982
Kmetič Žiga
12
1995
Vukšinič Žiga (V)
14
1998
Kralj Matija
15
1995
Platiša Jošt
16
1987
Vehabović Nedim
17
1987
Starc Gašper
18
1997
Vukšinič Gregor
Trener
Sajovic Marko
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1998
Golja Klemen (V)
2
1990
Peterka Mitja
13
1991
Čanaćević Bojan
15
1998
Škrlep Luka
16
1997
Šuštar Janez
18
1998
Struna Lan
19
1995
Baloh Urban
Trener
Mitič Radivoje
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     9 - Gomboši Roman (7')
2 : 0     8 - Trivunčevič Dragan (46')
Komenda
2 : 1     17 - Rahne Nik (58')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
20 - Simič Jon (50')
Komenda
6 - Križman Julijan (32')
5 - Vasiljević Daniel (44')
9 - Pavić Vanja (72')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
66'
18 - Vukšinič Gregor
66'
7 - Škerl Filip
80'
11 - Kmetič Žiga
80'
9 - Gomboši Roman
89'
16 - Vehabović Nedim
89'
6 - Kujovič Selvad
Komenda
Minuta
Igralec
46'
13 - Čanaćević Bojan
46'
4 - Peterka Boštjan
61'
2 - Peterka Mitja
61'
7 - Štruklec Luka
72'
18 - Struna Lan
72'
14 - Iglič Anže

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1