Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
Zapisnik: 3. krog 02.09.2017
TEKMA: Tinex Šenčur - Bohinj 9 : 1 (2 : 1)
Datum: 01.09.17 - 19.00
Šenčur - Športni park Šenčur Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Kovačič Darjan
1. pomočnik: Frece Tine
2. pomočnik: Kužnik Marjan
Delegat: Kokolj Andrej
POSTAVI
Tinex Šenčur
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1996
Knavs Klemen (V)
3
1996
Ibraimov Đan Doan
4
1998
Rozman Kristian
5
1997
Bertoncelj Matic
6
1997
Pinoza Aleksander
9
1994
Markič Luka (K)
11
1997
Tominc Nejc
13
1994
Jogić Ervin
15
1990
Šimenc Anže
20
1997
Jagodic Bašič Luka
21
1997
Čančar Marko
Bohinj
Leto rojstva
Priimek in ime
1
1995
Grgić Zoran (V)
5
1991
Potočnik Lauko Ožbej
7
1994
Kovačič Jure
10
1992
Kovačič Dejan (K)
11
1990
Iskra Uroš
13
1992
Milinkovič Igor
16
1999
Arh Grega
17
1997
Ploh Rok
19
1996
Rozman Simon
21
1998
Sodja Urban
22
1996
Arh Peter
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
2
1998
Klarič Enej
7
1997
Boldin Tim
10
1996
Zupančič Jure
14
1994
Beširević Denis
17
1994
Markišić Elvis
19
1990
Jerič Kajetan
22
1995
Fende Gašper
Trener
Kržišnik Erik
Rezervni igralci
Leto rojstva
Priimek in ime
6
1997
Hozjan Oskar
18
1989
Horvat Mitja
20
1985
Krkoč Jure
Trener
Čajić Armin
STRELCI
Tinex Šenčur
1 : 0     13 - Jogić Ervin (8')
2 : 1     13 - Jogić Ervin (16')
3 : 1     15 - Šimenc Anže (30')
4 : 1     11 - Tominc Nejc (47')
5 : 1     15 - Šimenc Anže (63')
6 : 1     13 - Jogić Ervin (71')
7 : 1     15 - Šimenc Anže (72')
8 : 1     14 - Beširević Denis (81')
9 : 1     14 - Beširević Denis (89')
Bohinj
1 : 1     5 - Potočnik Lauko Ožbej (10')
OPOMINJANI
Tinex Šenčur
6 - Pinoza Aleksander (50')
13 - Jogić Ervin (69')
Bohinj
5 - Potočnik Lauko Ožbej (15')
17 - Ploh Rok (57')
22 - Arh Peter (60')
IZKLJUČENI
6 - Pinoza Aleksander (57')
MENJAVE
Tinex Šenčur
Minuta
Igralec
56'
22 - Fende Gašper
56'
21 - Čančar Marko
73'
17 - Markišić Elvis
73'
13 - Jogić Ervin
73'
14 - Beširević Denis
73'
20 - Jagodic Bašič Luka
Bohinj
Minuta
Igralec
63'
18 - Horvat Mitja
63'
11 - Iskra Uroš
71'
6 - Hozjan Oskar
71'
10 - Kovačič Dejan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1